CHF26,828 Sk
CZK1,186 Sk
  Utorok  23.Novembra 1999

Krátko

HOKEJ: Edmonton - NY Islanders 4:4 (po predĺžení) v NHL. BASKETBAL: Vancouver - Minnesota 81:105, Detroit - Milwaukee 113:94, Phoenix - Seattle 99:86, Sacramento - Houston 110:105, LA Lakers - Toronto 102:111 v NBA. FUTBAL: Výber sveta - USA 5:3 v exhibičnom zápase žien. TENIS: Kurnikovová, Hingisová (Rus./Švajč.) - Neilandová, Sanchezová-Vicariová (Lot./Šp.) 6:4, 6:4, Lareau, O'Brien (4-Kan./USA) - Bhupathi, Paes (1-India) 6:3, 6:2, 6:2 vo finále WTA Masters v New Yorku. TLAK NA LAVIČKE: Slovensko na MS v Los Angeles skončilo v súťaži národov na druhom mieste. Titul získal tím USA, tretia skončila Brazília. To isté sa podarilo Ľ Mikušovi v kategórii Masters v hmotnosti nad 125 kg. VOLEJBAL: Rusko - Brazília 3:2, USA - Taliansko 3:0, Čína -Tunisko 3:1, Kuba - Kanada 3:0, J. Kórea - Argentína 3:2, Španielsko - Japonsko 3:2 vo Svetovom pohári mužov. n V aktuálnom svetovom volejbalovom rebríčku FIVB je náš reprezentačný tím mužov, na 43. mieste, ženský celok na 47. mieste. Mužský rebríček vedie s prevahou Taliansko, v ženskom dominuje Rusko.