Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Ani jeden nesklamal

Komentuje Stela Geregayová
Úspech Zvolena a Košíc v semifinálovej skupine N v Kontinentálnom pohári je pre náš hokej viac než potrebný. V čase, keď tento šport u nás hľadá svo. . .

Asi zabudli víťaziť?

Komentuje Vladimír Padrta
Po prehre s Anglickom (73:81) sa na hlavu slovenských basketbalových reprezentantov zniesla lavína kritiky. Po koľký raz. Žiaľ, nič iné si v úvode k. . .

Najdrahšie kluby

Basketbaloví New York Knicks a klub NHL New York Rangers sú podľa magazínu Forbes najdrahšími tímami vo svojich súťažiach. Forbes odhadol hodnotu Knicks na 334 miliónov dolárov, nas. . .

Šesťpercentný nezáujem

Rozbeh mašinérie okolo MS 2002 n Ako na OH 2000
Necelé dva týždne uplynuli od barážovej uzávierky kvalifikácie o postup na záverečný turnaj EURO 2000 a už sa pomaly začína . . .

krátko

BASKETBAL: Detroit - Orlando 89:108, Seattle - Indiana 102:91 výsledky NBA nVo finále basketbalového turnaja Big Island Invitational na Hav. . .

Po prvý raz v kariére

Američan Andre Agasi po prvý raz v športovej kariére skončil sezónu na prvom mieste svetového rebríčka tenistov. Rodák z Las Vegas v tomto roku vyhral päť turnajov - Hongkong, . . .

stalo sa

Najväčšou športovou udalosťou zostáva v USA naďalej finále Národnej ligy v americkom futbale tzv. Superbowl. Svedčí o tom aj fakt, že dva mesiace pred samou udalosťou je vypredaných 95 % rek. . .

Slovenská paráda

Všetkých päť našich reprezentantov na MSJ v kulturistike a vo fitnes v Porte si vybojovalo medailu. Slovensko obsadilo 2. miesto v hodnotení krajín za Českom, ktoré malo 11 reprezen. . .

Majster postúpil

Náš ženský volejbalový majster Slávia UK AJ OZAP Bratislava sa po víťazstve v oboch domácich zápasoch s albánskym majstrom Teutou Durres (oba vyhrali 3:0) prebojoval po druhý raz do . . .

Zatiaľ ešte neprehrali

Slovanisti môžu rozhodnúť o druhom postupujúcom
Bratislava (ger) - Bratislavský Slovan dnešným zápasom skončí úspešné účinkovanie v základnej skupine tohtoročnej EHL. O ví. . .