CHF26,845 Sk
CZK1,195 Sk
  Utorok  30.Novembra 1999

krátko

BASKETBAL: Detroit - Orlando 89:108, Seattle - Indiana 102:91 výsledky NBA n Vo finále basketbalového turnaja Big Island Invitational na Havajských ostrovoch podľahla Iowa State University so slovenským krídelníkom M. Rančíkom univerzite Cincinnati 60:75 (30:38). HOKEJ: Ottawa - Philadelphia 3:3, Detroit - Phoenix 3:4, Tampa Bay - Buffalo 2:3, Atlanta - Dallas 2:4, Boston - NY Islanders 1:2, San Jose - New Jersey 4:3 výsledky NHL. FUTBAL: FC Huriehuriya - Slovensko 21 0:2 (0:0) v priateľskom stretnutí v Male. LYŽOVANIE: Najtalentovanejšia slovenská zjazdárka Veronika Zuzulová obsadila v obrovskom slalome FIS vo Val Tporans 28. miesto.

Rančík nastúpil v základnej zostave, no za 17 minút na palubovke stihol dať iba dva body a doskočiť jednu loptu. DOSTIHY: Special Week v sedle s džokejom Yutaka Takem vyhral pred 150 000 divákmi v Tokiu prestížny Japan Cup (Gr. 1,2400 m, 376 miliónov jenov) a pre svojho majiteľa zarobil 1,29 milióna dolárov. TANEC: Na World Masters Svetového pohára v akrobatickom rock'n'rolle v Lyone obsadila slovenská dvojica Vyčítal - Ragasová 3. miesto, Olej s Danihelovou (všetci FTVŠ UK) skončili na 4. mieste. (TASR)