CHF27,07 Sk
CZK1,193 Sk
  Utorok  9.Novembra 1999

Krátko

FUTBAL: Inter - Snec (X:X(X:X) v dohrávke 14. kola superligy. HOKEJ: Carolina - Washington 3:2, Tampa Bay - Detroit 3:2, Anaheim - Edmonton 3:1, Chicago - NY Rangers 1:3, Vancouver - St. Louis 1:6 výsledky NHL. BASKETBAL: Toronto - Charlotte 109:99, New Jersey - Washington 112:87, Phoenix - San Antonio 77:74, LA Lakers - Dallas 105:97 výsledky NBA. OLYMPIZMUS: Viceprezident MOV Richard Pound pre kanadskú tlač oznámil, že on sám sa postaví na čelo novej svetovej organizácie bojujúcej proti dopingu. TENIS: Capriatiová (USA) - Rubinová (USA) 4:6, 6:1, 6:2 vo finále turnaja v Québecu. STREĽBA: Na Hrách Oceánie v Sydney telesne postihnutých športovcov obsadila Veronika Vadovičová (SR) 3. miesto vo vzduchovej puške 60 rán ležmo a zabezpečila si tak postupové miesto na budúcoročnú paralympiádu. CYKLOKROS: Sven Nijs (Belg.) sa víťazstvom na VC Švajčiarska v Safenwile ako prvý zapísal do listiny víťazov 7. ročníka Svetového pohára UCI. GYMNASTIKA: Slovinec, šesťnásobný olympijský víťaz Leon Štukelj, zomrel včera štyri dni pred svojimi 101. narodeninami. Rebríček ATP vedie Agassi (USA) 4649 b. ...18. Kučera (SR) 1633, 24. Hrbatý (SR) 502 b., rebríček WTA vedie Hingisová (Švajč.) 6084 b. ŠERM: Francúzsko - Poľsko 45:27 vo finále šable mužov na MS v Soule, Nemecko - Poľsko 44:40 vo finále fleuretu žien, najviac medailí na MS získalo Francúzsko 5 zlatých, 1 strebornú a 2 bronzové. TANEC: Už tretí titul za sebou si vybojovali na Majstrovstvách SR v štandardných tancoch v Žiline Kuznecov - Tomašovičová z DUO Istrochem Bratislava. SKOKY NA TRAMPOLÍNE: Prokešová a Martonová (SR) si vybojovali na pretekoch SP v Prahe 11. miesto v synchronizovaných skokoch 76,50 a v súťaži jednotlivkýň na bola Prokešová 19. so 60,20 a Martonová 32. s 54,20 b. MOTORIZMUS: Master sceta MS motocyklov triedy do 250 cm3 Valentono Rossi (Tal.) bude v budúcej sezóne jazdiť v triede do 500 cm3. (TASR)