CHF26,567 Sk
CZK1,177 Sk
  Štvrtok  9.Decembra 1999

krátko

HOKEJ: Washington - Islanders 4:2, Montreal - Calgary 3:3, New Jersey - Pitsburgh 2:1, St. Louis - Carolina 2:4 výsledky NHL. BASKETBAL: Toronto - Cleveland 101:98, New York - Golden State 89:83, Indiana - San Antonio 83:77, Milwaukee - Detroit 112:116, Dallas - Vancouver 95:104, Phoenix - Orlando 110:107, Portland - Miami 76:86, LA Lakers - Washington 91:80 výsledky NBA n Istrobanka Bratislava - UMB B. Bystrica 50:60 (30:33) v 4. kole Slov. pohára žien. TENIS: Slovensko - Japonsko 3:0 na turnaji ITF Connoly International Cup hráčok do 18 rokov v Key Biscayne. LYŽOVANIE: V 2. kole SP bežcov šprint dvojíc vyhrali v Asiagu Moenová, Martinsenová (Nór.) časom 20:13,0 min. n Talianka Kostnerová vyhrala časom 1:19,81 druhý super-G prebiehajúceho ročníka Svetového pohára zjazdárok vo Val d'Isere a dostala sa do čela SP. ŠACH: Rebríček WCC vedie Kasparov (Rus.) pred Kramnikom (Rus.) a Širovom (Šp.). FUTBAL: Palmeiras (Braz.) - San Lorenzo (Arg.) 3:0 (1:0) v semifinále Mercusur Cupu v Riu de Janeiro. SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Za najlepšiu akvabelu za rok 1999 zväz medzi seniorkami vyhlásil Veroniku Feriancovú (Slávia STU Bratislava). BIATLON: Šprint na 10 km vo Svetovom pohári v Pokljuke vyhral Andersen (Nór.) 27:27,7 (2)...78. Matiaško (SR) +3:12,3 (3), v celkovom honotení SP vedie O. E. Björndalen (Nór.) 84 b. (TASR)