Hospodársky denník
USD41,967 Sk
EUR44,8 Sk
CHF27,957 Sk
CZK1,185 Sk
  Pondelok  19.Apríla 1999
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Krátko

HOKEJ: Boston - Buffalo 2:1 p p., Pittsburgh - Islanders 2:7, Phoenix - Dallas 2:0, Carolina - Ottawa 1:1 p p., Montreal - Toronto 3:2, Chic. . .

Aby nepodvádzali

Bonn (SITA) - Predstavitelia Nemeckej futbalovej federácie vyhlásili, že súkromné firmy nemôžu vlastniť viac ako jeden profesionálny klub. „Musíme dávať pozor, aby nedošlo k zlým vply. . .

Ďalšia cenná medaila

Bratislava (TASR) - Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov si na MS v Nemecku zabezpečili víťazstvom v poslednom zápase nad Českom 1:0 minimálne bronzové medaily (v bilanci. . .

Premiéra v semifinále

Slovenky v Pohári federácie v boji o finále s Ruskom
Zürich (SITA) - Slovensko podľa očakávania postúpilo do semifinále I. svetovej skupiny Pohára federácie tenistiek. Po piat. . .

Dve bronzové

Bratislava (TASR) - Slovenský reprezentant Martin Tešovič vybojoval na ME vo vzpieraní v kategórii do 105 kg dve bronzové medaily. V dvojboji výkonom 405 kg a v nadhode výkonom 225 kg, čí. . .

Po piaty raz majsterky

Lepší ženský volejbal v tejto sezóne
Bratislava (SITA) - V sobotu si v žilinskej športovej hale na Bôriku vybojovali zlaté medaily po triumfoch v rokoch 1993, 1994, 1995 a 19. . .

hrýzol?

UEFA musí dnes rozhodnúť, či potrestá kapitána futbalového klubu Chelsea Dennisa Wisa za útok na obrancu Malorky Marcelina v prvom semifinálovom zápase PVP. Zadák Malorky Marcelino tvrdí, že W. . .

Veľký hokejista vyzul korčule

Hráč s číslom 99 na drese sa lúči
Narodil sa pred 38 rokmi v západokanadskom meste Vancouver. Hokejovým talentom doplneným charakterovými vlastnosťami sa preslávil po . . .

Bez Nemecka

Bratislava (SITA) - V dánskom Odense a Rodovre sa skončili MS B-kategórie v hokeji. Dáni prvý bod stratili až v poslednom vystúpení s V. Britániou a stali sa víťazmi MS B-kategórie. Nemec. . .

Lepší káder i podmienky

Titulu získaný po dvojročnej prestávke
Titul majstra Slovenska v hádzanej mužov na rok 1999 získali v sobotu VSŽ Košice, ktoré zdolali vo finálovej sérii ŠKP Bratislava 3:. . .

>Slovenské ligy<

FUTBAL -superliga (23. kolo): TRNAVA - INTER 0:0, B. BYSTRICA - DUBNICA 7:0 (4:0), góly: 6., 21., 51. Faktor, 12., 62., Malatinský, 39., 54. Rusnák, BARDEJOV - HUMENNÉ 0:1 (0:1), . . .

Rekordný gólostroj na Štiavničkách

Slovan po malom derby už ligovým lídrom
Vytrvalý lejak prakticky na celom území Slovenska urobil počas tretieho aprílového víkendu futbalového programu v našej . . .

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.