CHF28,1 Sk
CZK1,186 Sk
  Utorok  20.Apríla 1999

krátko

BASKETBAL: New Jersey - Philadelphia 86:79, Washington - Boston 98:101, Orlando - Detroit 88:81, Phoenix - Seattle 99:93, Vancouver - Golden State 85:90, Miami - Indiana 92:88, San Antonio - Houston 86:83, Chicago - Milwaukee 79:77, Minnesota - Utah 76:97, LA Clippers - Denver 101:103 výsledky NBA. TENIS: Karol Kučera (SR) postúpil vo svetom rebríčku z desiateho na deviate miesto so ziskom 2253 bodov, na čele je Sampras (USA) n Di Pasquale (Fr.) - Berasategui (Šp.) 7:6, 5:7, 6:4, Pavel (Rum.) - El Aynaoui (Mar.) 6:4, 7:5, Becker (Nem.) - Pioline (Fr.) 6:4, 5:7, 6:4, Puerta (Arg.) - Clement (Fr.) 6:4, 6:2 v 1. kole turnaja v Monte Carlo STREĽBA: Tretie miesto v divízii štandard obsadil Marián Vyšný (SR) v 1. kole Európskej ligy v praktickej streľbe IPSC vo Viedni, Bauer (Rak.). MOTORIZMUS: Po prevej etape Rallye Katalánska vedie Puras, Marti (Šp./Citroën Xsara Kit Car) 17:33,4 n V prvých pretekoch ME v motokrose do 125 cm3 v Pilijcéve obsadil Bučenec (SR) 4. miesto. SILOVÝ TROJBOJ: Miroslav Patro (SR) v kategórii nad 140 kg výkonom 875 kg získal v Orlande titul majstra USA a zopakoval tak svoje vlaňajšie víťazstvo. LYŽOVANIE: Na MS veteránov v zjazdovom lyžovaní v Galtüre Ladislavovi Štúr (SR) v super-G získal zlato a v obrovskom slalome striebro. (TASR)