Pondelok  17.Mája 1999

Nebol spokojný

Lillehammer(SITA) - Prezident IIHF René Fasel nebol spokojný so 63. MS v hokeji. "Športové výkony boli dobré, z tejto stránky sme spokojní. Čo sa týka diváckeho záujmu, bol šampionát sk. . .

>Slovenské ligy<

FUTBAL - superliga (28. kolo): DUBNICA – 1. FC KOŠICE 2:3 (1:1), góly: 11. Bari, 50. Polach – 40. a 56. Ľubarskij, 90. Oravec. SLOVAN – TRENČÍN 1:1 (0:1), góly: 65. Mészároš – 45. Kul. . .

Druhé české zlato

Z Lillehammeru Stela Geregayová
Bilancia Fínsko – Česko v tejto sezóne vyznievala v prospech úradujúcich vicemajstrov sveta (tri výhry, jedna prehra). Oba celky nastúpili do prvéh. . .

krátko

TENIS: - Kuerten (Braz.) - Rafter (Austr.) 6:4, 7:5, 7:6 vo finále turnaja v Ríme n Hingisová (Švajč.) - Halardová-Decugisová (Fr.) 6:0, 6. . .

fakty MS

Finále:
Fínsko - Česko 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Góly: 55. Lind - 11. Kaberle, 38. Ručinský, 60. Dvořák.
Česko - Fínsko 1:4 (0:2, 1:1, 0:1). Góly: 31. Ujčík - 2. Niemi, 6. Kallio, 22. Tuo. . .

Vyhral auto

Lillehammer (ČTK)- Majiteľom nového vozidla Škoda Octavia sa v turnaji v stolnom hokeji stal český novinár David Soeldner z denníka Bohemia. Vo finále turnaja porazil komentátora ČT Robert. . .

Ferrari naplno

Monte Carlo (TASR) - Systémom štart cieľ vyhral Michael Schumacher (Nem. - Ferrari) Veľkú Cenu Monaka F 1 a upevnil si vedúce postavenie v seriáli MS. Úspech Ferrari podčiarkol druhým . . .

Konečne gól v belasej sieti

V boji o záchranu má najhoršie vyhliadky Prievidza
Bratislava (ľud) - Dve kolá pred koncom našej superligovej futbalovej súťaže poznáme iba jednu definitívu, ktorou je. . .

Na jeseň o olympiáde

Pre víťaza 900 000 švajčiarskych frankov
Posledné tri dni svetového šampionátu v ľadovom hokeji zasadal kongres medzinárodnej hokejovej federácie – IIHF. Predmetom rokovania bo. . .

Keď vyhráva radosť a priateľstvo

„Ešte šťastie, že hokej v A skupine nehrajú Angličania. Ktovie, či by táto idyla vládla aj počas ich prítomnosti a či by svojím ponímaním drukovania nenakazili ostat. . .

Emočná kanadská katastrofa

V súboji o bronz úspešnejší švédski hokejisti
Kanada so Švédskom naposledy na MS vyhrala vo finále v roku 1997 v Helsinkách. V dvoch finálových dueloch hráči javorového. . .