CHF28,654 Sk
CZK1,228 Sk
  Pondelok  14.Júna 1999

Slovenské ligy

II. futbalová liga 34. kolo (posledné):Šaľa - Stropkov 3:1, DAC Dunajská Streda - Nové Zámky 3:1 (1:0), Púchov - Devín 1:0 (1:0), Senec - Michalovce 2:0 (2:0), Trebišov - Jelšava 5:1 (2. . .

Prvenstvo doma

Vyvrcholením jazdeckých pretekov v parkúrovom skákaní Cena JK Slovan Háje, v TJ Slovan Háje Bratislava, bola Cena firmy Hurikán (skok stupňa „T“) s dotáciou 20 000 Sk. Vyhral ju domáci . . .

Krátko

ATLETIKA: Na Memoriáli J. Kusocinského vo Varšave v atletike vytvorila v hode kladivom Poľka Skolimowská nový juniorský svetový rekord v ho. . .

Terén šitý pre domácich

J. Katriňák cez víkend dva razy tretí
Göteborg (TASR/SITA) - Slovenský reprezentant Jaroslav Katriňák opäť vynikol v pretekoch majstrovstiev sveta v endure. Tentoraz na ťažk. . .

Ocenenie pre Martinu

Dallas (SITA) - Martina Moravcová - dvadsaťtriročná odchovankyňa piešťanského plávania získala cenu Dallaskej všešportovej asociácie za rok 1999 ako najlepšia športovkyňa univerz. . .

Kanál plný majstrov

S. Kňazovický obhájil prvenstvo, starosta sa okúpal
Bratislava (TASR) - V bratislavskej Petržalke na Chorvátskom ramene Dunaja sa na 2. ročníku medzinárodných pretekov Duely ma. . .

vyhral súd

Federálny súd v štáte Tennessee nariadil spoločnosti Time Inc. vyplatiť 10,7 milióna dolárov bývalému boxerovi v ťažkej váhy R. T. Cobbovi. V roku 1993 časopis Sports Illustrated (vlastník . . .

Partizan majstrom

Juhoslovanská futbalová federácia vyhlásila Partizan Belehrad za futbalového majstra krajiny na sezónu 1998/1999. Pred náletmi NATO súťaž 10 kôl pred koncom ligy viedol Partizan so . . .

Vrátili im domácu prehru

Buffalo - Dallas 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) vo finále NHL
Buffalo (TASR) - V treťom stretnutí finálovej série Stanleyho pohára vyhrali hokejisti Dallasu Stars nad Buffalom Sabres . . .

Masívne plnenie pokladníc

V hlavnej súťaži LM bez kopnutia do lopty 4,5 milióna frankovBratislava (ľud) - Kvalifikácia o postup do Ligy majstrov sa 1. kolom začne až 14. júla - náš šampión Slovan Br. . .