CHF26,944 Sk
CZK1,203 Sk
  Utorok  28.Septembra 1999

krátko

TENIS: Delgado (Parag.) - Rodriquez (Arg.) 7:6, 6:4, Tarango (USA) - Dreekman (Nem.) 6:2, 6:3 v 1. kole turnaja v Toulouse. MOTORIZMUS: Trojica slovenských reprezentantov Bučenec (125 cm3), Duchoň (250) a Katriňák (500) obsadila v Brazílii na Motokrose národov, MS družstiev konečné 15. miesto, vyhrali Taliani. CYKLOTRIAL: Popradčan Štefan Pčola triumfoval na šampionáte Poľska v Krakove. FUTBAL: Vedenie ZŤS Dubnica v pondelok rozhodlo o odvolaní z funkcie prvého kormidelníka Antona Dragúňa. ATLETIKA: Organizátori 69. ročníka MMM v Košiciach, ktorý odštartujú už v nedeľu 3. októbra o 10.00 hod,. informovali, že počet prihlásených vytrvalcov už prekročil tisícku. JACHTING: Tri slovenské lode sa prebojovali na majstrovstvách Rakúska v olympijskej triede Finn do prvej desiatky a najlepšie si počínal na Neusiedlerskom jazere Loukota, ktorý obsadil 6. miesto n Preteky Českého pohára v triede 420 na vodnom diele Mušov sa stali korisťou slovenskej posádky P. Popálený, M. Vančura. STREĽBA: Vo finále EL v praktickej streľbe IPSC v Komárne v kategórii štandard Vyšný (ŠKP L. Mikuláš), v súťaži družstiev triumfovalo Slovensko (Vyšný, Anton Penov, Vladimír Pijak, Norbert Michalák). BASKETBAL: Novým trénerom mužskej reprezentácie Ruska sa stal kormidelník armádneho klubu CSKA Moskva Stanislav Jeriomin. (TASR)
FUTBAL: Vedenie ZŤS Dubnica rozhodlo o odvolaní z funkcie prvého trénera Antona Dragúňa, vedeím mužtstva bol povereý doterajší asistent Peter Gergely.