Hospodársky denník
USD49,764 Sk
EUR42,785 Sk
CHF28,117 Sk
CZK1,234 Sk
  Štvrtok  16.Novembra 2000
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Vo firme reálnejšia úspešnosť

Najľahšie pre manažérov z krajín Európskej únie

Na základe osobných skúseností môžem povedať, že kde funguje trh - a šport je produktom v ňom - tam je rozdiel medzi man. . .

Prehra po priemernosti

Pezinok po neúspechu klesol na štvrtú priečku

Slovenský majstrovský tím mužov pod deravými košmi utŕžil ďalšie „zaucho“ v D-skupine Saportovho pohára. V stretnutí s belgic. . .

Rakúšanky čakajú zmenu

Svetový pohár zjazdárov v Park City

Na dostatok snehu sa môžu tešiť zjazdári v americkom Park City, kde oddnes do nedele pokračuje Svetový pohár. V Colorade sú na programe. . .

Pád v rebríčku

Slovensko kleslo v novembri v rebríčku futbalových reprezentácií FIFA o jednu priečku - na 27. miesto. Naši majú na konte 608 bodov a v porovnaní s koncom uplynulého roka zaznamenal. . .

krátko

HOKEJ: Columbus - Dallas 3:2, Washington - Phoenix 2:2, Montreal - Tampa Bay 0:1, New Jersey - San Jose 2:3, Edmonton - St. Louis 3:0, Vancouver - Chicago 4:2 v NHL.

BASKETBAL: Ružomberok. . .

Opäť finále

Po postupe na 200 m v. sp. z 2. miesta (2:01,81 min.) aj druhý štart v 2. kole SP v plávaní pretavila naša reprezentantka M. Moravcová na finále. Na 50 m v. sp. zvíťazila časom 25:51 . . .

Vzrušil iba gólový záver

Na novom štadióne Kalitheas na ostrove Rodos, ktorý pred výkopom vysvätili vysokí duchovní hodnostári, si včera merali sily Grécko a Slovensko do 21 rokov. Naši v súboji . . .

Zlé znamenie

Aklimatizačné problémy stretli reprezentantov Slovenska v sálovom futbale v dejisku MS v bolívijskom Orure. Viacerí hráči a členovia realizačného tímu majú zvýšenú teplotu a žalúdočné. . .

Daň z obratu

Prezident FIFA J. Blatter vyslovil uistenie, že japonská vláda a organizátori futbalových MS 2002 vyriešia problémy s daňou z obratu, ktoré by mohli ohroziť plánovaný začiatok predaja . . .

Dve nasadené už z kola von

Smutná Francúzka do tenisového dôchodku

Švajčiarka Martina Hingisová postúpila do 2. kola Turnaja majsteriek v New Yorku. Najvyššie nasadená hráčka zdolala vo svojom . . .

Prím pre tenisové divy

Otec Williams chce vyšší podiel z WTA

Richard Williams, otec amerických tenistiek Sereny a Venus, žiada od vedenia WTA vyšší podiel na ziskoch z predaja marketingových . . .

Vracia sa pre ďalší milión

Rumunská atlétka Gabriela Szabová, držiteľka zlatej medaily z olympijských hier v Sydney v behu na 5000 metrov, sa po nútenom oddychu opäť zaradila do tréningového pro. . .

stalo sa

Austrálska tenistka Jelena Dokičová prišla do Belehradu, aby tu opätovne získala juhoslovanský pas. Jedným z dôvodov sú nevyberavé články o jej otcovi, známom výtržníkovi. Australian Te. . .

. . .

počasie

Dnes bude veľká oblačnosť až zamračené a na väčšine územia dážď. Najvyššia denná teplota 9 až 13 stupňov. Teplota na horách vo výške 1500 m okolo 5 stupňov. Slabý vietor južných smerov. V piatok a sobotu bude veľká oblačnosť až zamračené a na viacerých miestach občasný dážď. Najnižšia nočná teplota 8 až 4 stupne. Najvyššia denná teplota 10 až 14, v sobotu 8 až 12 stupňov. Slnko vyjde zajtra o 7.04 a zapadne o 16.10 hod.

Amsterdamdážď7
Atényjasno20
Belehradoblačno18
Berlínoblačno8
Bratislavadážď12
Bruseloblačno8
Budapešťdážď13
Bukurešťpolooblačno15
Frankfurtdážď7
Helsinkioblačno4
Istanbuljasno17
Kodaňoblačno9
Kyjevoblačno12
Lisabonzamračené13
Londýndážď7
Madridoblačno10
Milánodážď10
Moskvaoblačno5
Oslo oblačno3
Paríždážď8
Prahapolooblačno8
Rímoblačno18
Sofiapolooblačno13
Štokholmoblačno4
Varšavapolooblačno9
Viedeňdážď11
Záhreboblačno17
Ženevadážď7

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.