CHF28,117 Sk
CZK1,234 Sk
  Štvrtok  16.Novembra 2000

Vzrušil iba gólový záver

Na novom štadióne Kalitheas na ostrove Rodos, ktorý pred výkopom vysvätili vysokí duchovní hodnostári, si včera merali sily Grécko a Slovensko do 21 rokov. Naši v súboji ťahali za kratší koniec, prvý gól inkasovali po chybe brankára Pulena, druhý z hlavy gréckeho hráča a Kubala strelou z 20 m len prikrášlil výsledok. Tréner S. Griga po prestávke vystriedal všetkých hráčov z lavičky, no oživenie hry nášho tímu to neprinieslo. Celý druhý polčas sa odohral medzi šestnástkami a skromnú divácku kulisu vzrušil iba gólový záver. Grécko 21 - Slovensko 21 2:1 (1:0). Góly: 24. Theodoridis, 89. Kazanyzis - 90. Kubala, 1500 divákov. Slovensko 21: Pulen (46. Kelemen) - Zábavník (75. Kubala), M. Petráš (61. Koňušík), Klimpl - P. Petráš (46. Trhančík), Hodúr, Kozák, Sedlák (46. Borbély), Bednár (46. Koleník) - Vittek (70. Dirnbach), Oravec.