Hospodársky denník
USD47,24 Sk
EUR43,721 Sk
CHF28,649 Sk
CZK1,256 Sk
  Streda  27.Decembra 2000
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Handzušov prvý hetrik

Predvianočné gólové hody našich hokejistov

Hokejová NHL odohrala 23. decembra 12 stretnutí, po ktorých nasledovala dvojdňová prestávka (24., 25. 12.). V nich sa predstavilo 11 . . .

Na Štefana atléti športovali

Vianočné sviatky v Trnave spestrili dve športové podujatia. Na Štefana sa stretli vytrvalci na 21. ročníku Zimného behu zdravia. Napriek hustému dažďu zaprezentovali or. . .

Nový Američan

Útočník tímu NHL Detroit Red Wings, Rus Sergej Fiodorov je od štvrtka občanom Spojených štátov amerických. Po získaní tohto štatútu hokejista Fiodorov vyjadril radosť a hrdosť na to, . . .

Z dvoch skupenstiev

O. Nepela hrdina storočia

Dve skupenstvá bezfarebnej tekutiny bez chuti a zápachu ovládli vyhlasovanie najlepších športovcov Slovenska na konci druhého milénia. Kráľovná roka. . .

Stalo sa

Americký tenista Andre Agassi si kúpil za 23 miliónov dolárov vilu v kalifornskom Tibourne s panoramatickým výhľadom na Golden Gate Bridge. André Agassi, ktorý okrem iného vlastní i rodinn. . .

Krátko

BASKETBAL: Indiana - Orlando 103:93, LA Lakers - Portland 104:109, Atlanta - Indiana 91:87, Charlotte - San Antonio 88:84, po predĺžení Detroit - Chicago 106:93, New Jersey - Miami 80:86, O. . .

Ešte nekončí

Jamajská šprintérka M. Otteyová potvrdila, že nekončí s atletikou. „Po strese a hádkach na OH som si potrebovala od atletiky oddýchnuť a zhodnotiť kariéru. Som si istá, že stále túžim . . .

Predsa odchádza

Odchod 33-ročného čílskeho futbalistu I. Zamorana z Interu Miláno je skutočnosťou. Zamoranovi končí v januári kontrakt a mal by ísť do mexického America Cali. Údajne prestupuje za 3. . .

Dve na SP

Do dejiska ďalšieho podujatia Svetového pohára zjazdárok, rakúskeho Semmeringu, odcestuje dnes aj mladá Bratislavčanka V. Zuzulová. Štartovať bude vo štvrtkovom atraktívnom nočnom slalome. . .

Šanca, ktorá tu ešte nebola

Golfová mlaď pôjde trénovať do Austrálie

„S mimoriadne atraktívnou ponukou sa vrátil na pár dní na Slovensko z Austrálie reprezentačný tréner našich golfistov, profe. . .

Majstra sveta volajú Viši

Pätnástym šachovým kráľom Višvanathan

Novým a súčasne pätnástym majstrom sveta asociácie FIDE v šachu sa v iránskom Teheráne stal 31-ročný reprezentant Indie Višvanath. . .

Scenár života nemožno nalinkovať

Martina Moravcová si trúfa opakovať triumfy

V závere roka jej meno intenzívne rezonovalo z medzinárodného fóra a opäť raz potvrdila, že prívlastok kráľovná krát. . .

Nechcú zopakovať vlaňajšok

Na MS „20“ naši hokejisti už dnes so Švédskom

Včera ráno odletela slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov do dejiska juniorských MS do Moskvy, kde sa už dnes p. . .

. . .

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.