Hospodársky denník
USD45,094 Sk
EUR41,543 Sk
CHF26,394 Sk
CZK1,146 Sk
  Piatok  28.Apríla 2000
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Pôjde o pestovanie vzťahu

Deň otvorených dverí na Závodisku
V poradí 22. dostihová sezóna na štátnom Závodisku, š. p., Bratislava, je od 9. apríla v plnom prúde. Prevádzka sa v tejto sezóne vykrýv. . .

Znehodnocujúce vyjadrenia

Vyradeného čaká peňažný trest
Na banskobystrických Štiavničkách rezonuje nekompromisné rozhodnutie vedenia Dukly, ktoré 19. apríla vylúčilo z prípravy 5 najskúsenejších h. . .

Krátko

BASKETBAL: New York - Toronto 84:83 (na zápasy 2:0), Portland - Minnesota 86:82 (2:0) v play-off NBA n Vedenie NBA potrestalo Paytona (Seatt. . .

So skromnejšími odmenami

Atléti na košickom tartane
Okolo 150 pretekárov z vyše dvadsiatich slovenských klubov a Ukrajiny očakávajú organizátori 29. ročníka Medzinárodného atletického mítingu (MAM). . .

Slovenskí rivali víťazne

Po medzištátnej futbalovej sérii
Streda ponúkla kvantum priateľských medzištátnych futbalových stretnutí, ktoré boli pre mnohé z reprezentácií prípravou na záverečný turnaj. . .

Aj my sme papierovo ľahkou korisťou

Novo konštituovaný hokejový tím s cieľom večerať na Aurore
„Svetový šampionát má ukázať, či filozofia, s ktorou sme vstúpili do konštituovania reprezentačného tí. . .

Nominácie

SLOVENSKO
Brankári: Pavol Rybár (Znojmo), Ján Lašák (Hampton Roads), Miroslav Lipovský (Skalica)Obrancovia: Radoslav Suchý (Phoenix), Ľubomír Višňovský, Peter Podhradský (Slovan), Ivan Dr. . .

Mesto, kde história je dnes

Keď medzinárodná hokejová federácia (IIHF) rozhodla, že MS sa v roku 2000 uskutočnia v Petrohrade, mnohí zainteresovaní sa zhrozili. Povesť Ruska ako chudobnej krajiny s vy. . .

Program MS

Skupina A: Švédsko, Bielorusko, Lotyšsko, Ukrajina
(hala Petra Veľkého - PV)
Skupina B: Fínsko, Slovensko, Taliansko, Rakúsko
(hala Jubilejnyj - J)
Skupina C: Česko, Kanada, Nó. . .

Kľúč k postupu do finále

O majstrovský titul tentoraz jeden zápas
Na šampionáte sa predstaví tak ako vlani 16 tímov, ktoré sú rozdelené do štyroch základných skupín. V rámci nich tímy zohrajú med. . .

počasie

Na celom území očakávame príjemné teplotno-vlhkostné podmienky. Pozitívne sú účinky na toleranciu telesnej a duševnej námahy, zvýšenie tonusu vedie k vyšším výkonom a lepším reakciám. Pacienti so srdcovo-cievnymi ochoreniami nemajú preceňovať svoje sily, majú sa šetriť a vyhýbať väčšej námahe a stresovým situáciám. Je skon k vyššej pulzovej frekvencii. Vegetatívne labilní ľudia s nízkym tlakom krvi, citliví na počasie môžu reagovať bolesťami hlavy, zväčša migrenózneho pôvodu a pocitom závratu. Výraznejšie môžu ustúpiť reumatické ťažkosti. Spánok počas oddychových fáz je hlboký a pokojný - napomáha lepšiu regeneráciu síl organizmu. Miestami v nižších polohách v ranných hodinách možnosť zvýšenej záťaže dýchacieho systému. n Zajtra pretrvávanie uvedených priaznivých vplyvov počasia na meteosenzitívnych ľudí.(zč)

n Dnes bude jasno až polojasno, na severe a východe časom oblačno. Popoludní sa ojedinele vyskytnú prehánky alebo búrky. Najvyššia denná teplota 22 až 26 stupňov. Teplota na horách vo výške 1500 m 12 stupňov. Juhovýchodný vietor 1 až 4, cez deň na juhozápade okolo 7 m/s. n V sobotu a nedeľu bude jasno a polojasno. Zrána ojedinele hmla. Na severe a východe pri časom zväčšenej oblačnosti ojedinelé prehánky alebo búrky. Najnižšia nočná teplota 12 až 8, v dolinách miestami okolo 6 stupňov. Najvyššia denná teplota 23 až 27, na severe okolo 21 stupňov. n Slnko vyjde zajtra o 5.38 a zapadne o 20.01 h.

Amsterdam oblačno18
Atényslnečno22
Belehradslnečno23
Berlínpolooblačno21
Bratislavaslnečno25
Brusel oblačno18
Budapešťslnečno25
Bukurešťslnečno19
Frankfurtoblačno24
Helsinkizamračené15
Istanbuljasno19
Kodaňoblačno14
Kyjevslnečno21
Lisabonslnečno16
Londýndážď12
Madridslnečno18
Milánooblačno24
Moskvajasno23
Oslozamračené10
Paríždážď13
Prahaslnečno21
Rímprehánky20
Sofiaslnečno16
Štokholmoblačno18
Varšavajasno23
Viedeňslnečno25
Záhrebslnečno23
Ženevadážď17

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.