Hospodársky denník
USD46,884 Sk
EUR42,943 Sk
CHF27,446 Sk
CZK1,185 Sk
  Pondelok  29.Mája 2000
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Naposledy s Billom Clintonom

Európska únia viac uprednostňuje Busha ako Gora
Aj keď v americkom politickom systéme zmena vlády znamená skôr zmenu formy ako podstaty, novembrové prezidentské vo. . .

Po Buzekovi Grabowski?

Únia slobody odstupuje z poľskej vlády
Varšava (TASR) - Poľská Únia slobody (UW) vedená ministrom financií Leszekom Balcerowiczom na svojom včerajšom zasadaní vo Varšave. . .

Odhalená záhadná smrť Saint-Exupéryho?

Po 56 rokoch by sa mohla konečne objasniť jedna zo záhad 20. storočia - ako a kde zahynul autor legendárneho Malého princa a vojenský pilot Antoine de Saint. . .

Koaličná vláda v Ulsteri

Veľký krok pre mierový proces v Severnom Írsku
Belfast/Londýn (TASR) - Probritská Ulsterská unionistická strana na sobotňajšom mimoriadnom zjazde podporila návrat do p. . .

Príležitosť pre strednú a východnú Európu

WEF aj o tom, či privatizáciou bánk ide všetko do zahraničných rúkVýchodoeurópsky ekonomický summit WEF (Svetového ekonomického fóra) v rakúskom Salzburg. . .

Revízia nebude

Budapešť (TASR) - Maďarský minister zahraničných vecí János Martonyi v sobotu uviedol, že zahraničná politika Maďarska sa nezmení ani napriek výzvam Svetového zväzu Maďarov na reví. . .

Moskva priznáva straty

Rusko vraj nechce utláčať čečenský národ
Moskva (TASR) - Rusko bojuje v Čečensku s banditami a nikdy sa nesnažilo utláčať čečenský ľud, vyhlásil v sobotu v Moskve po str. . .

Americká obrana z mora

O protiraketovej obrane sa rozhodne na jeseň
Washington (TASR) - Americké ministerstvo obrany je presvedčené, že USA sú schopné vybudovať národnú protiraketovú obranu um. . .

počasie

Očakávame zintenzívnenie nepriaznivých účinkov počasia na meteosenzitívnych ľudí. Zvýšené budú ťažkosti pri ochoreniach pohybového systému, najmä u reumatikov. Častejšie sa môžu vyskytovať bolesti hlavy, jaziev a fantómové bolesti. Zvyšuje sa záťaž pacientov s kardiovaskulárnym postihnutím, a u ľudí s ochoreniami dýchacieho aj tráviaceho systému. Nižšia môže byť telesná a duševná výkonnosť a schopnosť sústredenia. Zvýšená je náchylnosť k nervozite, predráždenosti, depresii a celkovým nepríjemným telesným a duševným pocitom.Zajtra predpokladáme ústup zdravotných ťažkosti podmienených počasím. Pretrvávať môžu reumatické ťažkosti a sklon k depresii.(zč)

Dnes bude veľká oblačnosť až zamračené a početné prehánky, búrky. Popoludní na západe zmenšovanie oblačnosti. Ochladenie. Najvyššia denná teplota 14 až 18, na juhu a východe okolo 21 stupňov. Slabý južný, cez deň postupne severozápadný 4 až 7 m/s. Teplota na horách vo výške 1500 m poklesne na 8 stupňov.V utorok bude polooblačno až oblačno, v popoludňajších hodinách ojedinele prehánky. V stredu prechodne veľká oblačnosť až zamračené s dažďom. Nočná teplota 12 až 8, miestami v horských dolinách aj nižšia, najvyššia denná 19 až 23, v severných okresoch okolo 17, v stredu 15 až 20 stupňov.Slnko vyjde zajtra o 4.59 a zapadne o 20.40 hod.

Amsterdampolooblačno14
Atényoblačno26
Belehradbúrky27
Berlínprehánky15
Bratislavaoblačno19
Bruselpolooblačno15
Budapešťdážď18
Bukurešťpolojasno27
Frankfurtprehánky17
Helsinkiprehánky13
Istanbulslnečno27
Kodaňoblačno11
Lisabonoblačno23
Londýnoblačno17
Madridpolooblačno26
Milánoslnečno28
Moskvapolojasno26
Oslodážď13
Parížprehánky17
Prahaprehánky16
Rímpolooblačno28
Sofiapolooblačno27
Štokholmdážď13
Varšavaprehánky17
Viedeňprehánky17
Záhreboblačno28
Ženevaprehánky17

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.