Hospodársky denník
USD47,105 Sk
EUR42,006 Sk
CHF27,204 Sk
CZK1,153 Sk
  Piatok  5.Mája 2000
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Slabé žiarenie hviezdneho súboru

Aj na svetovom šampionáte v Petrohrade dominuje defenzívny hokejVčerajšími štyrmi zápasmi sa na svetovom šampionáte rozhodlo, ktorých 12 tímov postúpi do II. kola, a k. . .

Boj posledných Kanaďanov

Zámorská NHL pokračovala štvrťfinálovými stretnutiami play-off. V Západnej i Východnej konferencii sa hrali štvrté zápasy série v Colorade a New Jersey. V minuloročných bojoch . . .

FAKTY MS

Skupina A
Ukrajina - Lotyšsko x:x (1:0, 0:1, x:x). Góly: 11. Livtinenko - 24. Vitolinš. Zápas Švédsko - Bielorusko sa skončil po našej uzávierke.1. Švédsko* 2 2 0 0 10:3 4
2. Bielorusko 2 1 . . .

Svet sa díva na Davida

Na okruhu Catalunya pokračuje seriál MS F 1
Je to až neuveriteľné - len niekoľko dní po leteckej nehode, z ktorej zázrakom vyviazol bez zranenia, sa David Coulthard postaví na. . .

O trofej duo prominentov

Pred 31. finále Slovenského pohára v Prešove
Slovenský pohár vo futbale dospel do svojho záverečného štádia a čaká už na vyvrcholenie 31. ročníka. Rozhodnutie o držiteľovi t. . .

Nevstúpili do rovnakej rieky

Finále Ligy majstrov možno bez šampióna
Úslovie o tom, že nemožno dvakrát vstúpiť do tej istej rieky, v plnej miere platilo o prvom semifinále Ligy majstrov Real Madrid . . .

počasie

Bude prevládať všeobecne priaznivé počasie s pozitívnym vplyvom na zdravotný stav a celkovú fyzickú a psychickú pohodu. Dobrý telesný a duševný stav podmieňuje dobrú výkonnosť a reakčnú schopnosť, čomu pomáha aj priaznivý vplyv počasia na kvalitu spánku, ktorý je pokojný a občerstvujúci. Pacienti so srdcovo-cievnymi ochoreniami by sa však mali šetriť, vyhýbať sa nezvyčajnej námahe a stresom. Môže byť sklon k vyššej pulzovej frekvencii. Meteosenzitívni, vegetatívne labilní ľudia s nízkym tlakom krvi môžu reagovať zvýšenou náchylnosťou k migrénam a pocitom závratu. n Zajtra očakávame naďalej pretrvávanie priaznivých účinkov počasia. V priemyselných oblastiach možnosť zvýšenia dýchacích ťažkostí. (zč)

n Dnes bude jasno až polojasno, cez deň miestami zväčšená oblačnosť. Ojedinele prehánky. Najvyššia denná teplota 21 až 25, na Orave, v Liptove a na Spiši okolo 19, na horách vo výške 1500 m 10 stupňov. Slabý premenlivý vietor. n V sobotu a nedeľu bude jasno až polojasno. Zrána v údoliach ojedinele hmla. Popoludní v okolí hôr prechodne zväčšená oblačnosť a ojedinele prehánky. Najnižšia nočná teplota 11 až 7, v horských dolinách okolo 5. Najvyššia denná teplota väčšinou 20 až 25 stupňov. n Slnko vyjde zajtra o 5.27 a zapadne o 20.11 hod.

Amsterdam oblačno14
Aténypolooblačno23
Belehradpolooblačno22
Berlínpolooblačno22
Bratislavapolooblačno24
Brusel oblačno 14
Budapešťpolooblačno23
Bukurešťpolooblačno18
Frankfurtpolooblačno25
Helsinkiprehánky 10
Istanbulpolooblačno16
Kodaňpolooblačno16
Kyjevoblačno 14
Lisabonoblačno 23
Londýnoblačno 13
Madridpolooblačno23
Milánopolooblačno26
Moskvaoblačno12
Oslooblačno14
Parížoblačno21
Prahapolooblačno22
Rímpolooblačno23
Sofiapolooblačno17
Štokholmprehánky10
Varšavapolooblačno19
Viedeňpolooblačno23
Záhreboblačno23
Ženevapolooblačno23

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.