Hospodársky denník
USD45,712 Sk
EUR42,96 Sk
CHF27,726 Sk
CZK1,199 Sk
  Streda  28.Júna 2000
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Chirac za európsku ústavu

Súhlas so stálym členstvom Nemecka v Bezpečnostnej rade OSNV prospech prijatia spoločnej „európskej ústavy“, ku ktorej by sa „bezpochyby v istom čase“ vyjadrili vlády a . . .

Historický zlom v Zimbabwe

Mugabe bez dvojtretinovej väčšiny
Harare (TASR) - Strana zimbabwianskeho prezidenta Roberta Mugabeho si vo víkendových parlamentných voľbách udržala kontrolu nad zák. . .

Viac obetí

Priština (TASR) - Súdni lekári Medzinárodného súdneho tribunálu OSN pre vojnové zločiny v bývalej Juhoslávii objavili od začiatku apríla v Kosove hroby až s 500 telami kosovských Albán. . .

Separatisti chcú Gudermes

Napätie v druhom najväčšom meste Čečenska
Moskva (TASR) - Čečenskí ozbrojenci pod vedením arabského radikála Chattába chystajú údajne obsadenie Gudermesu, druhého naj. . .

Záhada rómskych azylantov

Neznáme motívy príchodu slovenských Rómov do ČR
Praha (TASR) - Polícia Českej republiky si zatiaľ nedokáže vysvetliť dôvody geometrického nárastu počtu žiadateľov o . . .

Z demokracie náboženstvo?

Rozpaky nad protestným postojom Francúzska
Varšava (TASR) - Konferencia K jednote demokratickej komunity na úrovni ministrov zahraničných vecí z vyše 100 krajín sve. . .

Horúce politické leto v ČR

Spory o volebný zákon a fúziu bánk
Dve kauzy bude prerokúvať nadchádzajúce zasadanie Poslaneckej snemovne českého parlamentu po tom, čo prezident Václav Havel vrátil. . .

Americký záujem v Iraku

Al Gore podporuje irackú opozíciu
Washington (TASR) - Americký viceprezident Albert Gore sa včera vo Washingtone stretol s delegáciou irackých opozičných lídrov a potvr. . .

Počasie

Očakávame mierne dráždivý vplyv počasia na meteosenzitívnych ľudí. Zvyšovanie tonusu u vegetatívne labilných osôb s nízkym tlakom krvi, ktoré môžu byť výkonnejšie a aktívnejšie. Intenzívnejšie sú ťažkosti pri ochoreniach pohybového systému, najmä reumatického pôvodu. Častejšie sa môžu vyskytovať bolesti hlavy, výraznejšie pri ochoreniach krčnej chrbtice. Je sklon k depresívnym stavom a k zvýšeniu krvného tlaku, prípadne k anginóznym ťažkostiam. Zhoršiť sa môže priebeh ekzematóznych kožných ochorení.Zajtra očakávame ešte pretrvávanie intenzívnejších reumatických bolestí, bolestí jaziev a starších poranení, sklonu k depresii a k zhoršeniu ekzematóznych kožných ochorení.(zč)

Dnes sa očakáva zväčšená oblačnosť. Miestami, najmä na severe a východe prehánky, na hrebeňoch Tatier snehové. Najvyššia denná teplota 19 až 23, na severe okolo 17, na horách vo výške 1500 m okolo 6 stupňov. Slabý vietor.Vo štvrtok a v piatok bude polooblačno až oblačno a miestami, najmä na severe prehánky, na hrebeňoch Tatier snehové. Najnižšia nočná teplota 10 až 6, v dolinách a kotlinách okolo 4 stupne. Najvyššia denná teplota 20 až 24, vo štvrtok na severe okolo 18, v piatok na juhu miestami okolo 26 stupňov.Slnko vyjde zajtra o 4.56 a zapadne o 20.54 hod.

.

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.