CZK1,209 Sk
  Utorok  12.Septembra 2000

„Pištoľník“na kolenách

Safin prvým ruským víťazom US Open

Víťazom dvojhry mužov na grandslamovom US Open v newyorskom Flushing Meadows sa prekvapujúco stal šiesty nasadený, Rus Marat Safin. Vo finále. . .

Sezóna s novým bodovaním

Z najvyššej hokejovej súťaže tentoraz nik nevypadne

Ôsmy ročník najvyššej hokejovej súťaže - West extraligy štartuje už 12. septembra a vyvrcholí najneskôr 12. apríla 200. . .

Smrť traťového komisára

V Monze prvá tragédia od roku 1994

Tieňom nedeľňajšej Veľkej ceny formuly 1 v Monze, ktorú vyhral Nemec Michael Schumacher, bola tragická smrť traťového komisára, ktorého z. . .

Liga majstrov

Najprestížnejšia futbalová klubová súťaž Európy Liga majstrov vstúpi dnes do hlavnej etapy ôsmimi duelmi. Program v štyroch skupinách - A: Spartak Moskva - Leverkusen, Sporting Lisabon. . .

Panoráma európskych líg

Po dueloch Superpohára (La Coruňa - Espanyol Barcelona 0:0 a 2:0) sa uplynulý víkend začal nový ročník španielskej futbalovej Primera division. V Madride sa gólovo zapísala. . .

Zisk prevýšil osem miliónov

Golfista Woods vyhral i Canadian Open

Americký golfista Tiger Woods v Oakvillu znova dokázal, že v súčasnosti je bez konkurencie. Po US Open a British Open vyhral v tom. . .

Ženská pätica bezo zmien

Sampras a Hingisová vedú rebríčky

Američan Pete Sampras sa po prvý raz v tejto sezóne posunul na čelo rebríčka ATP Champions Race. Vedie so 637 bodmi, o 14 menej má druhý. . .

Tučná odmena z parkúru

Trojnásobný víťaz Svetového pohára v rokoch 1998 - 2000 a úradujúci majster sveta v skoku na koni, Brazílčan Rodrigo Pessoa, vyhral v kanadskom Calgary Veľkú cenu a za prvens. . .

. . .

počasie

n Dnes bude jasno až polojasno, na severe miestami oblačno, ojedinele zržky.Zrána v údoliach ojedinele hmla. Najvyššia denná teplota 21 až 25, na severe okolo 19 stupňov. Severný vietor 2 až 5 m/s. Na horách vo výške 1500 m 13 stupňov. V stredu a vo štvrtok bude jasno až polojasno, na severe a východe prechodne oblačno a ojedinele slabé zrážky. Najnižšia nočná teplota 12 až 8, najvyššia denná 23 až 27, vo štvrtok 22 až 26, na severe okolo 20 stupňov. n Slnko vyjde zajtra o 6.28 a zapadne o 19.07 hod.