Hospodársky denník
USD48,18 Sk
EUR43,629 Sk
CHF29,681 Sk
CZK1,299 Sk
  Piatok  2.Novembra 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

V ruskom „Davose“ reálne o investíciách

Väčšinou sa konštatuje, zázrak sa nekonal, rokovania prebehli podľa plánu. V Moskve sa však menší zázrak konal. Neprišli antig. . .

Tiene súdu nad Transpetrolom

Finále privatizácie by malo sprevádzať politické rozhodnutie

Proces privatizácie 49 % akcií Transpetrolu sa má síce podľa sľubov kompetentných uzatvoriť do konca toh. . .

Pasca len na zamestnávateľov

Súvislosť medzi nezamestnanosťou a rastom PN

V roku 1984 sa priemerné percento dočasnej práceneschopnosti (PN) po prvý raz prehuplo nad 4 %, v roku 1988 bolo na úro. . .

Výzva pre osobnosti hospodárstva a politiky

V bratislavskom hoteli FORUM sa uskutoční v piatok 16. novembra o 10.30 hod. slávnostné vyhlásenie laureátov Zlatého biateca, udeľovaného od roku 1993,. . .

Hd žije:

990 dní. . .

Selezňov v SR

Odvčera je na oficiálnej návšteve SR predseda Štátnej dumy Ruskej federácie G. Selezňov. Na programe má rokovania s prezidentom SR R. Schusterom, predsedom NR SR J. Migašom a s posla. . .

Posledné zvonenie...

Peter Kasalovský

Som šťastný šéfredaktor. Za takmer tisíc dní si Hd vytvorilo kontakt a pevné väzby s tými, ktorým nesporne záleží nielen na vlastnom úspechu, ale nemenej na. . .

Ôsmy klub

Predstavitelia 10 podnikateľských subjektov, jeden neštátny lekár a verejný činiteľ z okresu Veľký Krtíš sa v stredu rozhodli pôsobiť v Hospodárskom klube (NEF). Vyše dvoch hodín diskut. . .

Exkluzívne rok 2002

Jedinečný produkt ponúkne Bartolomei Finance od pondelka 5. novembra na všetkých čerpacích staniciach OMV. Jeho cena je len baťovských 499 korún slovenských. Ide takmer o dokon. . .

Islam proti kresťanom?

Terorista Usáma bin Ládin vyzval prostredníctvom listu pakistanských moslimov, aby bránili islam proti „kresťanskej križiackej výprave“, uviedla včera katarská televízia a. . .

Fúzia čoskoro

Tri najväčšie nemecké banky - Deutsche Bank, Commerzbank a Dresdner Bank, majú v utorok 6. novembra oznámiť fúziu hypotekárnych divízií. Takto vznikne najväčšia hypotekárna úverová. . .

. . .

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.