Hospodársky denník
USD48,992 Sk
EUR43,076 Sk
CHF29,56 Sk
CZK1,297 Sk
  Štvrtok  22.Novembra 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

...

. . .

INVESTOR a nie MECENÁŠ

Robert Fico, predseda Smeru, nezostal dlho jediným „rebelom“, ktorý vystúpil z komisie ministerky pre správu a privatizáciu národného majetku SR Márie Machovej pre prípra. . .

Čo je nutné a čo nie pri V-1

Odstavenie by nemuselo vyústiť do konečnej likvidácie

Dohodu s Európskou bankou pre obnovu a rozvoj (EBOR) o príspevku na odstavenie dvoch blokov jadrovej elektr. . .

Záujmy štátu sú neznámou

Domácim nositeľom tohtoročných prestížnych cien Zlatý biatec a Prominent ekonomiky šéfredaktor Peter Kasalovský položil niekoľko otázok, ktoré si vyžadujú priame odpoved. . .

Sudcom vedy je čas

Ad: Systémové zlyhanie, Hd 20. 11. 2001

So záujmom som si prečítal uvedený článok, dovoľte mi v tejto súvislosti niekoľko poznámok. Dejiny „vyvracania“ teórie relat. . .

Nanič budú úspechy

Peter Kasalovský

Anketa Hd Váš tieňový kabinet sa začala v prvej dekáde októbra. Časť našich čitateľov ju prijala s porozumením, a to najmä preto, že je dokladom o ich nespok. . .

VÚB predaná

Podpisom zmluvy o konečnom vyrovnaní transakcie uzavreli včera privatizačný proces Všeobecnej úverovej banky. Jej majiteľom sa stala talianska banková skupina IntesaBCI, ktorá za 94,4. . .

V novej funkcii

Vláda včera schválila návrh na vymenovanie Ivana Šramka za viceguvernéra NBS. Funkcia viceguvernéra, ktorý má v kompetencii riadenie bankového dohľadu, je uvoľnená od mája tohto . . .

. . .

Počasie

Dnes bude spočiatku polojasno až oblačno, v nižších polohách zrána miestami hmla. V priebehu dňa od severozápadu prevažne zamračené a popoludní na viacerých miestach občasný dážď, od 700 m sneženie. Najvyššia denná teplota 2 až 6, na juhozápade miestami okolo 8, na horách vo výške 1500 m okolo -3 stupne. Prevažne západný vietor 4 až 8 m/s, na horách a v nárazoch aj na juhozápade 10 až 15 m/s, na východe slabý južný vietor.V piatok bude veľká oblačnosť až zamračené a na mnohých miestach sneženie. Cez deň postupne premenlivá oblačnosť so snehovými prehánkami. Nočná teplota 0 až -4 stupne, v dolinách aj chladnejšie, denná teplota 0 až 4 stupne. V sobotu bude premenlivá veľká oblačnosť so snehovými prehánkami, na severe lokálne aj trvalejšie sneženie. Nočná teplota -3 až -7, v horských dolinách okolo -9, denná teplota -1 až 3 stupne, na severe aj chladnejšie.Slnko vyjde zajtra o 7.12 a zapadne o 16.04 hod.

Amsterdampolooblačno8
Atényjasno13
Belehradjasno6
Berlínprehánky5
Bratislavazamračené9
Brusel prehánky6
Budapešťoblačno6
Bukurešť oblačno3
Frankfurtdážď6
Helsinkidážď1
Istanbulpolooblačno7
Kodaňdážď4
Kyjevsneženie0
Lisabonjasno15
Londýnpolooblačno10
Madridjasno10
Moskvasneženie-4
Oslojasno0
Paríždážď6
Prahadážď5
Rímjasno16
Sofiajasno5
Štokholmdážď1
Varšavaprehánky4
Viedeňzamračené8
Záhreboblačno8
Ženevaoblačno6

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.