Hospodársky denník
USD48,683 Sk
EUR43,306 Sk
CHF29,309 Sk
CZK1,314 Sk
  Utorok  11.Decembra 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

SLOVNAFT PONÚKOL VIAC!

Prečo asi členovia komisie zabudli, koľko je 2+2?

„Slovnaft je presvedčený o svojej povinnosti informovať verejnosť o nesúhlase s rozhodnutím komisie pre privatizáciu 49 %. . .

Dobyje Amerika nedobytné?

Protitalibanské jednotky útočia na pevnosť Tora Bora

Protitalibanskí bojovníci včera zaútočili z troch strán na horskú pevnosť Tora Bora, kde sa ukrývajú jednotky tero. . .

V mene vyššieho princípu

Obetujeme agrokomplex integračným ambíciám?

Európska únia rozmýšľa, ako zvládnuť svoje rozšírenie z hľadiska rozpočtu spoločenstva. Presviedča kandidátske štáty, že na. . .

Čo je legitímne na Blízkom východe?

Predseda palestínskej samosprávy Jásir Arafat v texte, ktorý včera prečítali na zasadaní Organizácie islamskej konferencie v katarskom hlavnom meste Dauhá, obh. . .

Čo dostane platiteľ daní u nás?

Ako vnímate rozhodnutie vlády o výstavbe Národného tenisového centra zo štátnych prostriedkov, bola len jedna z otázok, ktorú sme vám, čitateľom, položili. Prvé va. . .

Presvietiť zahmlené ovzdušie

Domácim nositeľom tohtoročných prestížnych cien Zlatý biatec a Prominent ekonomiky šéfredaktor Peter Kasalovský položil niekoľko otázok, ktoré si vyžadujú priame odp. . .

To nepoteší

Riaditeľ výskumného hospodárskeho inštitútu DIW Klaus Zimmerman očakáva, že v budúcom roku dosiahne počet nezamestnaných v Nemecku úroveň 4 milióny osôb. Negatívne vyhliadky hospodárs. . .

Nižšie sadzby

Maďarská národná banka pristúpila k zníženiu úrokových sadzieb o pol percentného bodu. Kľúčová dvojtýždňová depozitná sadzba tak klesla na 9,75 %. Hlavným dôvodom na ich úpravu je p. . .

Vplyv ropy

Bilancia zahraničného obchodu Ruska skončila v októbri prebytkom 3,48 mld. USD, keď v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom sa jeho hodnota znížila o 750 mil. USD. Hlavným dôvodom znižo. . .

Späť do elity

Švajčiarska farmaceutická spoločnosť Roche Holding AG získa za 1,6 mld. USD majoritný podiel v japonskej Chugai Pharmaceutical Co. Ltd. Prostredníctvom tejto akvizície, ktorá ešte. . .

Hrozí pokuta

Európska komisia chce pokutovať štyri nemecké banky pre nedovolené dohody o poplatkoch pri výmene EUR. Pokuta sa týka Commerzbank, Dresdner Bank, HypoVereinsbank a Deutsche Verkeh. . .

. . .

Počasie

Dnes bude oblačno až zamračené, miestami sneženie. Najvyššia denná teplota -5 až -1 stupeň. Teplota na horách vo výške 1500 m -5 stupňov. Prevažne slabý, na západe a na horách severozápadný až severný vietor 2 až 5 m/s.V stredu bude oblačno, časom až polooblačno, miestami snehové prehánky. Nočná teplota -8 až -12, v horských dolinách -13 až -17 stupňov. Denná teplota -7 až -3 stupne. Vo štvrtok bude prevažne oblačno so snehovými prehánkami alebo občasným snežením. Nočná teplota -7 až -11, v údoliach okolo -13 stupňov. Denná teplota -9 až -5 stupňov.Slnko vyjde zajtra o 7.35 a zapadne o 15.56 hod.

Amsterdamoblačno4
Atényzamračené9
Belehradpolooblačno-2
Berlíndážď1
Bratislavasneženie-1
Brusel polojasno5
Budapešťzamračené-2
Bukurešť polooblačno-2
Frankfurtzamračené1
Helsinkioblačno-2
Istanbulpolooblačno4
Kodaňpolooblačno3
Kyjevsneženie-5
Lisabonzamračené16
Londýnoblačno5
Madridjasno7
Moskvasneženie-10
Oslooblačno2
Parížpolooblačno5
Prahadážď1
Rímjasno8
Sofiajasno-2
Štokholmzamračené4
Varšavasneženie-1
Viedeňsneženie0
Záhrebsneženie-2
Ženevajasno3

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.