Hospodársky denník
USD49,011 Sk
EUR43,441 Sk
CHF29,498 Sk
CZK1,311 Sk
  Pondelok  3.Decembra 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

...

. . .

VYSVEDČENIE POLITIKE

Politici mali s občanmi serióznejšie komunikovať, viac ich informovať a do predvolebnej kampane neboli zapojené elektronické médiá. Aj preto, alebo možno najmä preto, bola úča. . .

Dvaja v boji o Transpetrol

Čo vraví pre Slovnaft a čo pre Yukos, je niečo aj proti?

V piatok 30. novembra bol posledný termín na predloženie záväzných ponúk na kúpu 49 % akcií Transpetrolu. Z. . .

S najvyšším kreditom

... Vy ste vždy mysleli a konali pre duchovné a celkové povznesenie národa slovenského, za čo sme vám nielen vďační, ale aj zaviazaní.

S. Hatina pri odovzdávaní Zlatého biat. . .

Nezáujem o demokraciu

Peter Kasalovský

Pred týždňom som bol veľkým optimistom, keď som napísal, že najnižšia účasť vo voľbách v jednotlivých VÚC môže byť takých tridsať percent. Bola však citeľn. . .

Pravda ani v živote nebýva lineárna

Pred týždňom sa zastavil v Hd po prednáške pre študentov 5. ročníka Fakulty zahraničného obchodu EÚ generálny riaditeľ a. s. Duslo Šaľa Jozef Kollár. Prezentova. . .

Skúste vybaviť bankový úver

Domácim nositeľom tohtoročných prestížnych cien Zlatý biatec a Prominent ekonomiky šéfredaktor Peter Kasalovský položil niekoľko otázok, ktoré si vyžadujú priame odpo. . .

Ďalšie zmenky

SPP sa v piatok podarilo získať 21 kusov Duckého zmeniek v hodnote takmer 7,5 mld. Sk. Pritom 17 kusov pôvodne bianko zmeniek zaistila v brnianskej advokátskej kancelárii Polícia ČR. . .

Mierny pokles

Devízové rezervy SR dosiahli k 28. novembru úroveň 5,8199 mld. USD, keď za predchádzajúcich sedem dní ich objem klesol o 14,1 mil. USD. Devízové rezervné aktíva komerčných bánk sa zn. . .

Revízia rastu

Neutešený stav hospodárstva USA potvrdilo zverejnenie revidovaných údajov o HDP za tretí kvartál 2001. Ministerstvo obchodu uviedlo, že ekonomický rast sa v sledovanom období medz. . .

Doprava č. 1

Prvý predseda Bratislavského VÚC Ľ. Roman chce prioritne riešiť problémy MHD a kriminalitu. Víťazná päťkoalícia SDKÚ-KDH-ANO-SMK-DS, ktorej kandidátom bol Ľ. Roman, sa bude venovať . . .

. . .

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.