Hospodársky denník
USD48,388 Sk
EUR43,23 Sk
CHF29,317 Sk
CZK1,305 Sk
  Utorok  4.Decembra 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Démonizovanie nepomôže

Atentáty na izraelské civilné ciele boli časovo naplánované až s hrôzostrašnou presnosťou. Počet mŕtvych a ranených je alarmujúci. Ich medzinárodné odsúdenie sa preto očakáv. . .

Nebezpečný parlament

Srbskí poslanci sa vrátili z Prištiny

Belehrad (TASR) - Skupina 22 srbských poslancov novozvoleného kosovského parlamentu, ktorí dnes ráno pricestovali do Prištiny. . .

Pripravená na boj

Optimizmus šéfky CDU Angely Merkelovej

Drážďany (TASR) - Ováciami postojačky ocenili včera delegáti zjazdu nemeckej Kresťanskodemokratickej únie (CDU) v Drážďanoch zásad. . .

Predčasný odchod Blaira?

Podľa dohody by premiérom mal byť Brown

Londýn (TASR) - Spor okolo údajnej dohody, uzavretej ešte pred prvým volebným víťazstvom labouristov medzi ministrom financií . . .

Sila rozvahy

Izrael sa musí ovládnuť a reagovať na najnovšiu sériu atentátov v Jeruzaleme a Haife s rozvahou, pripomína včera britský denník Independent. Palestínski extrémisti podľa týchto no. . .

Odklad skúšky

USA druhýkrát v priebehu dvoch dní odložili ďalší test systému národnej protiraketovej obrany (NMD). Odloženie zapríčinilo opäť zlé počasie na leteckej základni Vandenberg v Kali. . .

Názor OBSE

Otázka boja proti hrozbe globálneho terorizmu dominuje dvojdňovému zasadaniu ministrov zahraničných vecí krajín Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE), ktoré sa včer. . .

Uvoľnia peniaze

Rozpočtový výbor Európskeho parlamentu rozhodol včera v Bruseli o uvoľnení 15 miliónov eur z budúcoročnej predvstupovej pomoci pre Slovensko. Peniaze boli uložené do rezervy. . .

Atmosféra nenávisti

Izrael zaútočil na letisko v Gaze

Gaza (TASR) - Izraelské vrtuľníky včera ostreľovali raketami mesto Gaza. Informovali o tom svedkovia útoku. Pri útoku bolo zasiahnuté med. . .

Dnes podpis dohody?

Zdroje Talibanu hlásia značné civilné obete

Džalálábád (TASR) - Približne 100 civilistov prišlo podľa protitalibanských vojenských zdrojov o život a ďalších 200 utrpel. . .

. . .

Počasie

Dnes bude zamračené nízkou oblačnosťou a hmlisto, na horách a ojedinele aj v nížinách jasno až polojasno. Ojedinele slabé sneženie. Najvyššia denná teplota -3 až 1, pri slnečnom počasí 3 až 5 stupňov. Slabý, na západe neskôr juhovýchodný vietor 3 až 7 m/s. Teplota vo výške 1500 m 2 stupne. V stredu bude zamračené a hmlisto. Cez deň občasný dážď, v nížinách miestami mrznúci. Na horách od asi 900 m sneženie. Nočná teplota -1 až -5, v horských dolinách okolo -7, denná teplota -2 až 2 stupne. Vo štvrtok bude veľká, miestami zmenšená oblačnosť a lokálne prehánky, od asi 800 m snehové. Nočná teplota -1 až -5, v horských dolinách miestami okolo -7, denná teplota väčšinou 0 až 4 stupne.Slnko vyjde zajtra o 7.28 a zapadne o 15.57 hod.

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.