Hospodársky denník
USD48,388 Sk
EUR43,23 Sk
CHF29,317 Sk
CZK1,305 Sk
  Utorok  4.Decembra 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

...

. . .

Démonizovanie nepomôže

Atentáty na izraelské civilné ciele boli časovo naplánované až s hrôzostrašnou presnosťou. Počet mŕtvych a ranených je alarmujúci. Ich medzinárodné odsúdenie sa preto očakáv. . .

Akciové trhy sa prebúdzajú

Otvorené podielové fondy ponúkajú jedinečnú príležitosť

Necelé tri mesiace od teroristických útokov na Spojené štáty americké môžeme pozorovať nielen stabilizáciu akci. . .

Čo ešte unesú podnikatelia?

Investície do životného prostredia sa vždy rýchlo zúročia

V rámci prístupového procesu do EÚ žiada Slovensko v kapitole životné prostredie, ktorá patrí k jednej z na. . .

Všetko sa objektívne zdôvodní

Domácim nositeľom tohtoročných prestížnych cien Zlatý biatec a Prominent ekonomiky šéfredaktor Peter Kasalovský položil niekoľko otázok, ktoré si vyžadujú priame od. . .

Červeným súknom je červená nafta

V posledných dňoch bolo viackrát medializované stanovisko Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory (SPPK) k zákonu č. 239/2001 Z. z. o spotrebnej dani . . .

Bez komentára...

List Jozefa Kollára, generálneho riaditeľa Duslo Šaľa,

poslancovi NR SR P. Osuskému, z 19. 11. t. r.

Vážený pán poslanec,

v televíznej relácii SITO odvysielanej dňa 13. nove. . .

Vyšší schodok

Hospodárenie ČR sa skončilo za 11 mesiacov schodkom 59,8 mld. CZK. Celkové príjmy dosiahli 55,88 mld. CZK, výdavky 610,67 mld. CZK. Deficit prevýšil úroveň schváleného celoročného sc. . .

Berlín o kríze

Nemecká ekonomika je v súčasnosti v najhlbšej kríze za posledných dvadsať rokov. Včera to povedal šéf nezávislého ekonomického ústavu Ifo Hans-Werner Sinn. „Teraz sme v recesii, kt. . .

To je škandál

ÚJD považuje rozhodnutie Najvyššieho súdu SR zverejniť informácie o rekonštrukcii JE V-1 Jaslovské Bohunice za nepochopiteľné. Ide o informácie, ktoré sú súčasťou obchodného tajoms. . .

. . .

Počasie

Dnes bude zamračené nízkou oblačnosťou a hmlisto, na horách a ojedinele aj v nížinách jasno až polojasno. Ojedinele slabé sneženie. Najvyššia denná teplota -3 až 1, pri slnečnom počasí 3 až 5 stupňov. Slabý, na západe neskôr juhovýchodný vietor 3 až 7 m/s. Teplota vo výške 1500 m 2 stupne. V stredu bude zamračené a hmlisto. Cez deň občasný dážď, v nížinách miestami mrznúci. Na horách od asi 900 m sneženie. Nočná teplota -1 až -5, v horských dolinách okolo -7, denná teplota -2 až 2 stupne. Vo štvrtok bude veľká, miestami zmenšená oblačnosť a lokálne prehánky, od asi 800 m snehové. Nočná teplota -1 až -5, v horských dolinách miestami okolo -7, denná teplota väčšinou 0 až 4 stupne.Slnko vyjde zajtra o 7.28 a zapadne o 15.57 hod.

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.