Hospodársky denník
USD48,417 Sk
EUR43,147 Sk
CHF29,294 Sk
CZK1,304 Sk
  Streda  5.Decembra 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

...

. . .

IDE O FÉROVÚ CENU

„Je to čerstvá informácia. Po krátkej porade sme sa zhodli na tom, že budeme prehodnocovať ponuku, to znamená, že budeme pokračovať v tendri,“ týmito slovami reagoval včera Slavo. . .

Lízing technológií ožíva

Priepastný rozdiel medzi objemom lízingu automobilov a strojov sa vyrovnáva

Slovenský lízingový trh chytá v posledných dvoch rokoch druhý dych. Po útlme v rokoch 1998 a . . .

Zachránia ženy Afganistan?

Súperiace afganské frakcie včera na konferencii v Nemecku dosiahli dohodu o texte dokumentu OSN o vytvorení prechodnej vlády v Kábule. Dokument by mali podpísať už dnes,. . .

Pomoc domácemu cestovnému ruchu

Zákon o daniach z príjmov, ktorý má nadobudnúť účinnosť od 1. 1. 2002, obsahuje aj rozšírenie ustanovenia § 24, ktoré sa týka daňovo uznateľných výdavkov. Od budúc. . .

Útok na hlavné sídlo Arafata

Izraelský dážď zo stíhačiek opäť posial pásmo Gazy

Izraelské stíhačky včera druhýkrát zamierili do pásma Gazy. Terčom novej vlny izraelských útokov sa stali budovy e. . .

Výsledkom vlády sú len sľuby

Domácim nositeľom tohtoročných prestížnych cien Zlatý biatec a Prominent ekonomiky šéfredaktor Peter Kasalovský položil niekoľko otázok, ktoré si vyžadujú priame odpo. . .

Investície v ČR

Prebytok kapitálového a finančného účtu platobnej bilancie ČR zaznamenal na medziročnej báze nárast, keď za prvých deväť mesiacov dosiahol úroveň 74,6 mld. CZK. Hlavnou zložkou prí. . .

Zvoľnili tempo

Rast HDP Maďarska sa v treťom štvrťroku 2001 spomalil na 3,7 %, keď v rovnakom období minulého roka ekonomika rástla 4,5-percentným tempom. Za prvých deväť mesiacov sa hospodársky r. . .

Opäť horšie

Ekonomická klíma v eurozóne zaznamenala v novembri tohto roka ďalšie zhoršenie, keď index monitorujúci nálady spotrebiteľov a podnikateľských subjektov sa znížil na 98,6 bodu, čo je . . .

Zmena ratingu

Ratingová agentúra Moody's Investors Service ako posledná pristúpila k úprave hodnotenia dôveryhodnosti Japonska. Rating dlhopisov denominovaných v domácej mene stanovila agentúra . . .

. . .

Počasie

Dnes bude v západnej polovici Slovenska veľká oblačnosť až zamračené a miestami občasné sneženie alebo dážď, pri ktorom sa bude vytvárať poľadovica. Vo východnej polovici Slovenska prevažne zamračené a hmlisto, ale zrážky iba ojedinele. Najvyššia denná teplota -3 až 1 stupeň. Teplota na horách vo výške 1500 m -1 stupeň. Prevažne len slabý vietor.Vo štvrtok bude zamračené a hmlisto. Cez deň v západnej polovici občasný dážď, v nížinách miestami mrznúci. Na horách asi od 1000 m sneženie. Nočná teplota -1 až -5, v horských dolinách miestami okolo -7, denná teplota -2 až 2 stupne. V piatok bude veľká oblačnosť až zamračené a na mnohých miestach občasný dážď, v nížinách lokálne mrznúci, asi od 900 m sneženie. Popoludní od severu ubúdanie zrážok a zmenšovanie oblačnosti. Nočná teplota väčšinou 0 až -4, denná teplota 0 až 4 stupne.Slnko vyjde zajtra o 7.29 a zapadne o 15.57 hod.

Amsterdamdážď6
Atényjasno11
Belehradpolooblačno2
Berlínpolooblačno6
Bratislavamrznúci dážď0
Brusel dážď6
Budapešťzamračené0
Bukurešť polooblačno-1
Frankfurtoblačno6
Helsinkioblačno0
Istanbuldážď8
Kodaňdážď3
Kyjevpolooblačno-4
Lisabonjasno15
Londýndážď12
Madridhmlisto5
Moskvajasno-8
Oslosneženie0
Paríždážď8
Prahapolooblačno5
Rímoblačno12
Sofiahmlisto0
Štokholmdážď2
Varšavazamračené-2
Viedeňdážď5
Záhrebhmlisto0
Ženevaoblačno7

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.