Hospodársky denník
USD48,314 Sk
EUR43,673 Sk
CHF28,492 Sk
CZK1,264 Sk
  Streda  21.Marca 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Reforma všetku pôdu investorom neobnaží

Ruskí farmári žijú len z toho, čo si dorobia, nie z toho, čo zarobia, tvrdí podpredseda ruskej Agrárnej strany N. Karitonov, ktorého strana spolu s komunis. . .

Začal sa rozhodujúci útok?

Skopje zrejme nedostane zahraničnú vojenskú pomoc

Macedónska armáda včera prvýkrát začala ostreľovať z tankov pozície albánskych teroristov v oblasti severozápadne . . .

Gerila s taktikou NATO

Pre NATO je situácia ešte trápnejšia po tom, čo vyšlo najavo, že dvaja z kosovských veliteľov povstania v Macedónsku prešli školením britskej tajnej služby SAS ešte v . . .

Odvoláva nepohodlných?

Čoraz viac Ukrajincov žiada Kučmov odchod

Ryba smrdí od hlavy. To je odkaz ukrajinskej opozície, ako aj série protivládnych demonštrácií študentov a ochrancov ľudských . . .

Zemanova ázijská misia

Poškuľovanie po zárobkoch v Indii a Kórei

V sprievode ekonomických ministrov a podnikateľov podnikol český premiér Miloš Zeman týždennú cestu do Indie a Kórejskej repub. . .

Výnosný projekt pre Brno

Servisné centrum IBM zakotvilo na Morave

Na sklonku tohto roka vznikne v Brne expertné servisné centrum spoločnosti IBM, ktoré poslúži zákazníkom firmy z celej Európ. . .

Zapojiť Rusko do NMD?

Extrémy americkej zahraničnej politiky

Viedeň (TASR) - Rusko by malo byť zapojené do výstavby protiraketového systému (NMD), uviedol včera vo Viedni americký politológ R. . .

Pružné prechodné obdobia

Verheugenov návrh už v prvej polovici apríla

Brusel (TASR) - Európska komisia podporuje pružný systém prechodných období pre voľný pohyb pracovníkov z terajších kand. . .

Obavy z nezamestnanosti

Londýn (TASR) - Vysokej nezamestnanosti v štátoch východnej a strednej Európy sa včera venovali britské noviny Financial Times. Upozorňujú, že situácia je zlá nielen v. . .

Zneužívanie sestier

Kňazi obťažujúci a zneužívajúci rádové sestry či duchovní nútiaci k potratom mníšky, s ktorými mali pohlavný styk - takéto udania a oznámenia vychádzajú na povrch z va. . .

Nová krv

Brusel (TASR) - Európska komisia a Francúzsko sa zhodujú na potrebe čo najrýchlejšieho pokroku v procese rozšírenia EÚ a veria, že obyvatelia nových členských krajín sa budú môcť z. . .

Európska netolerantnosť

Najpozitívnejší k cudzincom sú Španieli

Brusel (TASR) - Len každý piaty obyvateľ Európskej únie (EÚ) je ochotný bez výhrad prijať ľudí, ktorí na jej územie prichádz. . .

Nedostatočná rozmanitosť

Deň za odstránenie rasovej diskriminácie

Ženeva (TASR) - Na väčšiu toleranciu a rozmanitosť vyzvala včera vysoká komisárka OSN pre ľudské práva Mary Robinsono. . .

Schválené ďalšie osady

Útočníci vyrabovali izraelský zbrojný sklad

Jeruzalem(TASR) - Izraelský minister zahraničných vecí Šimon Peres navrhol včera Palestínčanom, aby „si znovu sadli za rok. . .

Armáda proti slintačke

Vírus by mohol byť aj biologickou zbraňou

Londýn (TASR) - Británia včera po prvý raz nasadí do boja proti šíreniu vírusu slintačky a krívačky svoju armádu, infor. . .

. . .

Počasie

Dnes bude veľká oblačnosť až zamračené a miestami sneženie, najmä na západnom a strednom Slovensku, ktoré prejde v nížinách do dažďa. Na krajnom severe a východe spočiatku polojasno až oblačno. Najvyššia denná teplota 4 až 8, na severe okolo 2, vo výške 1500 m okolo -4 stupne. Slabý premenlivý, na západe popoludní východný vietor 2 až 5 m/s. Vo štvrtok bude veľká oblačnosť, miestami až zamračené a na mnohých miestach občasné sneženie, v nížinách dážď so snehom alebo dážď. Na severovýchode polooblačno až oblačno. Nočná teplota 0 až -4, v horských dolinách na severe -6 až -10, denná teplota 2 až 6 stupňov, na severe chladnejšie. V piatok bude prevažne veľká oblačnosť a na väčšine územia občasný dážď, na horách sneženie. Nočná teplota 1 až -3, v údoliach, najmä na severe a východe miestami okolo -5, denná teplota 4 až 8, na severe okolo 2 stupňov. Slnko vyjde zajtra o 5.52 a zapadne o 18.06 hod.

Amsterdamzamračené 4
Atényjasno19
Belehraddážď15
Berlínpolooblačno1
Bratislavadážď6
Bruselzamračené 4
Budapešťdážď6
Bukurešťoblačno14
Frankfurtdážď4
Helsinkipolooblačno-1
Istanbulzamračené19
Kodaňjasno0
Lisabondážď16
Londýndážď5
Madridzamračené14
Milánooblačno19
Moskvasneženie0
Oslozamračené-1
Paríždážď6
Prahadážď2
Rímpolojasno19
Sofiaoblačno16
Štokholmoblačno1
Varšavasneženie0
Viedeňdážď6
Záhrebdážď13
Ženevadážď10

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.