Hospodársky denník
USD48,6 Sk
EUR43,524 Sk
CHF28,342 Sk
CZK1,275 Sk
  Streda  28.Marca 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Stretnutie s laureátmi

V súlade so štatútom súťaže Cena za riadenie a rozvoj ľudských zdrojov, v ktorom sa o. i. hovorí o následnej propagácii a prezentácii ocenených, sa 19. apríla v budove Slovenského rozhlasu v Bratislave uskutoční stretnutie odbornej verejnosti s jej laureátmi za rok 2000. Podujatie Profesionálne stretnutie HRM 2001 organizuje Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov (ZRRĽZ), ktoré je spolu so vzdelávaco-poradenským inštitútom ibis partner, s. r. o., jedným zo zakladateľov súťaže. Štyria víťazi v dvoch kategóriách (personálny projekt roka a personálny manažér) boli vyhlásení začiatkom februára tohto roku na IV. národnej konferencii Človek v pracovnom procese.

Ako informovala výkonná riaditeľka ZRRĽZ PhDr. Jitka Žatkuliaková, v rámci programu pripravovaného stretnutia predpoludním vystúpia dvaja laureáti: Jaroslav Rezník, riaditeľ Slovenského rozhlasu, s témou O manažérskej vízii budovania organizácie s orientáciou na ľudské zdroje a Jiří Stýblo, výkonný riaditeľ Českej manažérskej asociácie, s témou O vytváraní prostredia zameraného na vzdelávanie a rozvoj manažérov a personálnych manažérov. Popoludnie bude patriť oceneným projektom: Ivan Zich, riaditeľ spoločnosti ContEx, predstaví stratégiu stabilizácie ľudských zdrojov v malých a stredných podnikoch a Dalibor Jakuš, riaditeľ spoločnosti ui42, bude hovoriť o vhodnosti vyhľadávania pracovníkov cez internet.

(ja)

Počasie

Dnes bude jasno až polojasno, na severovýchode časom oblačno. Najvyššia denná teplota 5 až 10, na Orave, v Liptove a na Spiši okolo 3 stupne. Teplota na horách vo výške 1500 m -3 stupne. Slabý premenlivý, na východe spočiatku severný vietor 3 až 7 m/s. Vo štvrtok v noci malá, cez deň od západu postupne veľká oblačnosť a miestami občasný dážď, od 800 m sneženie. Nočná teplota -1 až -5, v horských dolinách okolo -8 stupňov. Denná teplota 3 až 8 stupňov. V piatok prevažne veľká oblačnosť a na mnohých miestach občasný dážď, od 1400 m sneženie. Nočná teplota 1 až -4, na severnom Slovensku okolo -6 stupňov. Denná teplota 5 až 10, na severe okolo 3 stupne.Slnko vyjde zajtra o 6.35 a zapadne o 19.18 hod.

Amsterdamoblačno10
Aténypolojasno18
Belehraddážď10
Berlínjasno 4
Bratislavapolojasno7
Bruseloblačno6
Budapešťpolooblačno9
Bukurešťdážď9
Frankfurtpolojasno7
Helsinkioblačno-1
Istanbuldážď12
Kodaňjasno4
Lisabonoblačno16
Londýndážď10
Madridzamračené16
Milánodážď12
Moskvajasno -4
Oslosnehové prehánky-1
Parížoblačno9
Prahaoblačno4
Rímzamračené16
Sofiadážď8
Štokholmjasno2
Varšavaoblačno5
Viedeňoblačno8
Záhrebdážď8
Ženevadážď9

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.