Hospodársky denník
USD48,204 Sk
EUR43,54 Sk
CHF28,466 Sk
CZK1,258 Sk
  Streda  11.Apríla 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Všetci tvrdia, že to nebol iba premárnený čas

Zamestnávatelia predstavili svoju hospodársku koncepciu

Hospodárska a priemyselná politika SR - to je ten dokument, ktorý predložili predstavitelia AZ. . .

Po stagnácii „nový dych“

Úspešný a výhodný nemecko-ruský Petrohradský dialóg

„V oblasti hospodárstva sme dosiahli pokrok, a to dosť významný,“ povedal včera nemecký kancelár Gerhard Schröder na. . .

Keď sa neblýska na lepšie časy

Viac nastavených prázdnych dlaní ako peňazí

Zdravotníci nezabudli, no ani nám ostatným nezaškodí si pripomenúť, čo sa všetko podľa avizovaných prognóz malo v tomto. . .

Deblokácie alebo hotovosť?

Ruský dlh voči SR stále vysoký

Približne o týždeň by mal kabinet M. Dzurindu zaujať stanovisko k návrhu ruskej vlády vyrovnať dlh voči SR vyplatením jeho časti v hoto. . .

Prvá skupina najväčšia

Európska únia by v prvom kole rozširovania mala prijať čo najväčší počet kandidátskych krajín zo strednej a z východnej Európy vrátane Slovenskej republiky, čo bude výhodné. . .

Ruské pozície (II)

Keďže počas rusko-nemeckého summitu sa diskutuje aj o ekonomike Ruska a jeho medzinárodného postavenia vo svete, včera sme uverejnili prvú časť vystúpenia ruského prezidenta Put. . .

Vyrábajú viac

Priemyselná produkcia v Českej republike vzrástla vo februári tohto roka medziročne o 6,5 %. Po očistení od vplyvu počtu pracovných dní vzrástla výroba o 8,8 %, oproti januáru však k. . .

Vysoké investície

Priame zahraničné investície v Poľsku v minulom roku dosiahli 10,6 mld. USD po 8,3 mld. USD v predchádzajúcom roku. Vlani bol zaznamenaný dosiaľ najväčší prílev priamych zahranič. . .

Prehĺbený deficit

Deficit tovarovej obchodnej bilancie Rakúska sa v januári tohto roka v medziročnom porovnaní výrazne prehĺbil. Podľa predbežných údajov sa zvýšil zo 6,8 na 8,4 mld. ATS. V medzir. . .

Miliardové Tesco

Prevádzkovateľ siete obchodných domov Tesco vytvoril vo svojom finančnom roku 2000/2001, ktorý sa skončil 24. februára, zisk pred zdanením 1,07 mld. GBP, čo je nárast o viac ako. . .

Diamanty v kurze

Minulý rok bol pre spoločnosť De Beers, ktorá sa zaoberá predajom diamantov, najlepším v jej histórii. Spoločnosť v ňom dosiahla obrat 5,67 mld. a čistý zisk 1,7 mld. USD, kým p. . .

. . .

Počasie

Dnes bude oblačno až zamračené a miestami, najmä na strednom a východnom Slovensku dážď. Najvyššia denná teplota 9 až 13 stupňov, na severozápade okolo 6 stupňov a na juhu miestami až 15 stupňov. Teplota na horách vo výške 1500 m okolo 5 stupňov. Slabý premenlivý, neskôr severozápadný až severný vietor 3 až 6 m/s. Vo štvrtok bude prevažne veľká oblačnosť a miestami občasný dážď. Nočná teplota 5 až 1 stupňov. Najvyššia denná teplota 10 až 14, na severe okolo 8 stupňov. V piatok polooblačno, cez deň až oblačno a miestami prehánky, od asi 800 m snehové. Nočná teplota 3 až -1, v horských dolinách miestami okolo -3 stupne. Denná teplota 8 až 12, na severe okolo 6 stupňov. Slnko vyjde zajtra o 6.09 a zapadne o 19.37 hod.

Amsterdamprehánky9
Atényprehánky14
Belehraddážď12
Berlíndážď10
Bratislavaoblačno12
Bruseloblačno11
Budapešťoblačno12
Bukurešťdážď16
Frankfurtdážď12
Helsinkioblačno6
Istanbuloblačno16
Kodaňdážď8
Lisabonjasno20
Londýnprehánky11
Madridjasno20
Milánodážď17
Moskvapolojasno14
Osloprehánky6
Parížprehánky11
Prahadážď10
Rímdážď15
Sofiadážď13
Štokholmoblačno10
Varšavadážď7
Viedeňdážď11
Záhrebdážď13
Ženevadážď10

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.