Hospodársky denník
USD49,104 Sk
EUR43,317 Sk
CHF28,456 Sk
CZK1,258 Sk
  Streda  18.Apríla 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Bezpečne a pohodlne s SA

„Prepravili sme viac než 500 tis. spokojných zákazníkov. Na

našich palubách im vieme poskytnúť maximálnu starostlivosť

a najlepší servis.“

Cestujúci sa budú na palubách lietadiel Slovenských

aerolínií cítiť bezpečne a pohodlne.

Spoločnosť Slovenské aerolínie pôsobí na slovenskom leteckom trhu už viac než 5 rokov. Našou úlohou je výraznou mierou pomôcť komplexnému rozvoju civilnej leteckej dopravy na Slovensku a postupne vybudovať letecké spojenia do hlavných politických a obchodných centier v Európe a na Blízkom východe.

Hlavným cieľom spoločnosti je vykonávanie pravidelnej a nepravidelnej leteckej dopravy. V tejto činnosti kladieme maximálny dôraz na bezpečnosť, spoľahlivosť, efektívnosť a kvalitu prepravy cestujúcich.

S členmi našich posádok prichádzate najčastejšie do kontaktu pri vašich cestách do zahraničia, či už idete za oddychom alebo za pracovnými povinnosťami.

Dnes vás veľmi radi dovezieme na východ Európy do Kyjeva a do hlavného mesta Ruskej federácie Moskvy alebo do ktorejkoľvek krajiny južnej a juhovýchodnej Európy alebo severnej Afriky za oddychom a slnkom.

Slovenské aerolínie na prevádzkovanie svojich liniek používajú lietadlá typu TU - 154 M a Boeing 737 - 300.

Cieľom našej spoločnosti je ponúknuť našim klientom prepravné služby s najvyššou mierou bezpečia a pohodlia.

Obidva typy lietadiel sú moderné letúny vybavené špičkovou americkou avionikou.

Lietadlá TU - 154 M Slovenských aerolínií predstavujú najmodernejšiu verziu tohto typu lietadiel, ktoré boli vyrobené v roku 1998. Lietadlá sú vybavené trojicou prúdových motorov, spĺňajúcich najprísnejšie ekologické kritériá. Tieto letúny sú vybavené najmodernejšou americkou avionikou renomovaných amerických spoločností.

Lietadlo Boeing 737 - 300 sa vyznačuje najmä svojou ekonomickou prevádzkou a celosvetovou obľúbenosťou medzi cestujúcimi.

Spoločnosť Slovenské aerolínie do konca minulého roka prepravila na palubách svojich lietadiel viac ako 500 tis. pasažierov. V najbližšom období plánuje investovať do modernizácie lietadlového parku a do otvorenia nových pravidelných liniek, ktoré cestujúcej verejnosti zjednodušia a zrýchlia cestu po Európe alebo i mimo nej.

Počasie

Dnes bude polooblačno až oblačno. Popoludní pribúdanie oblačnosti a miestami prehánky, najmä na severe územia. Od stredných horských polôh snehové. Najvyššia denná teplota 12 až 16 stupňov. Slabý, na hrebeňoch hôr popoludní severozápadný vietor 9 až 13 m/s. Od 1500 m 1 stupeň.Vo štvrtok bude veľká, cez deň na juhu zmenšená oblačnosť. Na viacerých miestach prehánky, od asi 900 m snehové. Nočná teplota 4 až 0 stupňov, v horských dolinách miestami slabý mráz. Denná teplota 10 až 14, na severe okolo 8 stupňov. V piatok bude polooblačno až oblačno a miestami prehánky, od asi 1000 m snehové. Nočná teplota 4 až 0 stupňov, v údoliach miestami slabo pod nulou. Denná teplota 11 až 15, na severe okolo 9 stupňov. Slnko vyjde zajtra o 5.56 a zapadne o 19.47 hod.

Amsterdamdážď8
Aténypolojasno19
Belehradoblačno15
Berlínprehánky8
Bratislavaoblačno13
Bruseldážď8
Budapešťoblačno13
Bukurešťoblačno15
Frankfurtprehánky10
Helsinkioblačno5
Istanbulprehánky17
Kodaňdážď4
Lisabonpolojasno20
Londýnoblačno10
Madridpolojasno23
Milánopolooblačno16
Moskvaoblačno9
Oslooblačno5
Parížprehánky10
Prahaprehánky8
Rímpolooblačno18
Sofiaoblačno15
Štokholmoblačno6
Varšavaprehánky8
Viedeňoblačno12
Záhreboblačno16
Ženevaoblačno12

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.