Hospodársky denník
USD49,194 Sk
EUR43,323 Sk
CHF28,343 Sk
CZK1,26 Sk
  Štvrtok  19.Apríla 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Vitajte v nAJ OZAPstnom svete

Svojou úzkou spoluprácou so švédskou firmou AJ Produkter patrí AJ OZAP do obchodnej siete katalógového predaja vo Švédsku, Nórsku, Fínsku, Alande, Dánsku, Holandsku, Nemecku, Veľkej Británii, Írsku, Českej republike, Maďarsku, Lotyšsku a Estónsku. Na Slovensku má AJ OZAP výstavno-predajné strediská v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

* Svet kancelárií

Ak si chcete pekne, prakticky a účelne zariadiť kanceláriu, v našom sortimente nájdete širokú ponuku štandardného kancelárskeho nábytku v rôznych povrchových a farebných úpravách. Ponúkame kancelárske skrine, regály, police, poličky, triediace zásuvky, trezory a ohňovzdorné skrine, kartotékové skrinky, vozíky na tlačivá, vešiaky, stojany na brožúry a noviny, ktoré sú vhodné aj na prezentáciu materiálov na výstavách, výkresové skrinky, rotačné stojany na zväzky, rôzne vozíky do kancelárie, poštové skrinky, počítačové stoly a komplexné pracoviská, ako aj všetky doplnkové zariadenia.

* Svet konferencií

Naše flexibilné konferenčné stoly môžete kombinovať do akéhokoľvek tvaru a podľa potreby stále meniť. Stoly sú svojou pevnosťou, vysokou kvalitou a variabilnosťou určené priamo do konferenčných či rokovacích miestností. Konferenčné stoličky spĺňajú kritérium pohodlného sedenia, pevnosti, možnosti spájania do radov, kombinácie s písacou podložkou a úložným košom. Môžete si vybrať plastové, čalúnené, trstinové, kožené, s dreveným, lakovaným alebo pochrómovaným rámom, v rôznych poťahoch a farbách. Nezabudnite na konferenčné tabule s kompletným príslušenstvom, stolíky pod TV a video, pod diaprojektor a spätný projektor.

* Štvornohý svet stolov a stoličiek

Stoly kancelárske, konferenčné, jedálenské s možnosťou výberu povrchového dezénu od bieleho, bukového až po mahagónový, tiež nôh drevených, chrómovaných alebo lakovaných. Tvar stola môže byť kruhový, elipsovitý, obdĺžnikový alebo štvorcový. V ponuke sú aj skladacie stoly, ktoré ľahko pristavíte v prípade potreby miesta. Ponúkame kancelárske stoličky s mechanickým nastavovaním uhla a výšky zadnej opierky na krátkodobé sedenie až po stoličky, kde sedadlo a opierka sledujú pohyby sediacej osoby v správnom uhle, tzv. synchronizovaná technológia, určené na dlhodobé sedenie. Poťah a čalúnenie stoličiek sú z vysokokvalitných materiálov, pričom väčšina je odolná voči plameňom. V našom sortimente nájdete aj luxusné kožené stoličky a kreslá.

* Svet čistoty

Pri bezporuchovej prevádzke podniku sa nesmie zabudnúť na udržiavanie čistoty a bezpečnosti práce. V katalógu sú ponúkané vysávače, priemyselné čistiace stroje na malé aj veľké plochy, upratovacie metly, čistiace a upratovacie vozíky rôznych veľkostí s príslušenstvom, stojany a vozíky na odpadové vrecia, odpadkové koše a kontajnery, sušiace a čistiace koberce a rohože, podlahové krytiny do pracovných priestorov aj do náročných prostredí, ktoré sú odolné voči chemikáliám a olejom, vysokým a nízkym teplotám, znesú vysokú záťaž.

* Svet veľký ako sklad

Regál do vášho skladu si môžete vybrať podľa druhu a hmotnosti predmetov, ktoré plánujete v regáloch skladovať. Ponúkame drevené a kovové police rôznej nosnosti od 120 kg/policu na ukladanie ľahkých materiálov a predmetov až po 1100 kg/policu, kde spájaním rámov s nosníkmi dostanete skladový regál s nosnosťou 8 ton na ukladanie tovarov na paletách. Všetky skladové police sú ľahko montovateľné, v súlade s bezpečnostnými normami a niektoré sa dajú kombinovať so zásuvkami, dverami skrine, skladovacími nádobami a pod.

* Svet dielní

Správne vybavenie dielne či montážneho pracoviska je nevyhnutnou podmienkou pre plynulý chod práce a výkon v súlade s bezpečnostnými predpismi a zdravotnými požiadavkami. Kompletná ponuka do dielne predstavuje robustné, výškovo nastaviteľné pracovné stoly, s rôznou povrchovou úpravou a širokou škálou doplnkov, ako sú zamykacie zásuvky, skrinky, stojany, panely a police na náradie, nádoby na malé dielce atď., pracovné podporné stoličky - otočné, kĺzavé, s opierkami rúk a nôh, kompletné kovové skrine, kde uložíte všetky pracovné pomôcky.

* Svet manipulácie

Náš sortiment pozostáva z vozíkov odolných voči korózii do špeciálnych prostredí, policových vozíkov do skladu na prepravu rôznych materiálov, plošinových vozíkov, ktoré unesú náklad do 500 kg. Ďalej nájdete skladacie plošinové vozíky, stohovateľné vozíky, ktoré nezaberajú veľa miesta, keď sa nepoužívajú, vozíky na palety a prepravky, transportné a zdvíhacie zariadenia s nosnosťou až do 10 000 kg, skladové dvojkolky na batožinu, vrecia, kartóny, na prepravu po schodoch, na manipuláciu s nádržami, na plynové fľaše, kolieska na ľahké a vysoké zaťaženie, kolobežky, hydraulické zdviháky na dvíhanie ťažkých predmetov, zdvíhacie plošiny, nízkozdvižné a vysokozdvižné manipulačné vozíky a vyklápacie kontajnery.

* Obchodné zariadenia

Na kompletné zariadenie predajní ponúkame variabilný regálový systém SU, pomocou ktorého je možné vytvoriť predajné police na rôzne druhy tovaru, ďalej samoobslužné nákupné košíky a vozíky rôznych veľkostí, predajné pulty plné aj presklené, pokladničné boxy, rotomaty, segmentové palety, pokladničné zóny, vešiaky na konfekciu, aranžérske busty, stojanové popolníky, obchodné, plošinové, mechanické aj elektronické váhy atď.

* Svet kuchýň

Ponúkame všetko, čo je potrebné na zariadenie kuchyne hotela, reštaurácie alebo jedálne: kuchynské pracovné stoly, umývacie drezy, mäsiarske kláty a konzoly, univerzálne kuchynské stroje, škrabky na zemiaky, ohrievacie stoličky, nárezové stroje, krájače zeleniny, kávovary, fritézu, gril, opekaciu platňu, ohrievacie a výdajné pulty, nerezové kuchynské regály, elektrické trojtrúbové pece, elektrické alebo kombinované sporáky, kotly a panvice.

* Chladiaca technika

Chladiace zariadenie je neodmysliteľnou súčasťou predajne, reštaurácie, bufetu, baru či kuchyne. Náš sortiment obsahuje antikorové chladiace vitríny a pulty vbudovateľné do výdajných liniek, minibary, chladničky a mrazničky na vystavenie a uloženie potravín v predajniach, prístenné chladiace vitríny na predaj mliečnych výrobkov a lahôdok, chladiace a mraziace skrine s objemom od 41 do 1200 l, ako aj výrobníky ľadu, prietokové chladiče piva a nápojov a výrobníky sódovej vody.

.

(do)

Počasie

Dnes bude v západnej polovici územia oblačno, prechodne až zamračené a miestami slabé zrážky, od 1300 m snehové. Na východe bude polojasno až oblačno a zrážky len ojedinele. Zrána lokálne hmly. Najvyššia denná teplota 12 až 16, na severe miestami okolo 10 stupňov. Teplota na horách vo výške 1500 m okolo 2 stupne. Juhovýchodný až južný vietor 2 až 5 m/s. V piatok bude veľká, cez deň na juhu zmenšená oblačnosť. Na viacerých miestach prehánky alebo občasný dážď, od asi 1200 m snehové. Nočná teplota väčšinou 4 až 0 stupňov. Denná teplota 11 až 16, na severe okolo 9 stupňov. V sobotu polooblačno až oblačno a miestami prehánky, od asi 1000 m snehové. V priebehu dňa od juhu zamračené a časom dážď. Nočná teplota 3 až -1 stupeň. Denná teplota 10 až 14, na severe okolo 8 stupňov. Slnko vyjde zajtra o 5.54 a zapadne o 19.48 hod.

Amsterdamdážď7
Aténypolooblačno19
Belehradpolooblačno18
Berlíndážď6
Bratislavaoblačno12
Bruselprehánky7
Budapešťoblačno13
Bukurešťoblačno16
Frankfurtpolooblačno8
Helsinkioblačno5
Istanbuloblačno16
Kodaňoblačno7
Lisabonjasno15
Londýndážď5
Madridjasno21
Milánodážď15
Moskvadážď10
Oslodážď0
Paríždážď6
Prahaprehánky7
Rímjasno18
Sofiazamračené15
Štokholmdážď6
Varšavaoblačno12
Viedeňprehánky10
Záhreboblačno14
Ženevadážď5

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.