CHF28,603 Sk
CZK1,262 Sk
  Pondelok  2.Apríla 2001

Trenčín zaslúžene do finále

Úvod posledného duelu o postup do finále play-off extraligy medzi Slovanom a Trenčínom bol mimoriadne opatrný. Najmä belasí pôsobili príliš bojazlivo, no boli to práve oni, kto otvoril skóre. V 16. min po skrumáži napravo od Murínovej brány nikým nekrytý Hreus využil prihrávku od Rataja. Trenčania pritvrdili hru a v 19. min. Bartánus po sólovom nájazde od červenej vyrovnal. Stav 1:1 svietil aj po skončení II. tretiny. V nej mali oba tímy niekoľko šancí a od 32. min sa hra nielen pritvrdila, ale aj rozhýbala. Murín znova ukázal svoje kvality a jeho spoluhráči zabudli, že góly sa dávajú aj dorážaním, takže ani Rybár nemusel loviť puk zo svojej siete. Zápas vrcholil predĺžením, v ktorom o postupe Trenčína do finále rozhodol jeho kapitán Fabuš. Slovan Bratislava - Dukla Trenčín 2:3 p. p. (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1). Góly: 16. Hreus, 43. Casey - 19. Bartánus, 46. Haščák, 65. Fabuš.