Hospodársky denník
USD48,189 Sk
EUR43,409 Sk
CHF28,341 Sk
CZK1,257 Sk
  Pondelok  23.Apríla 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Demitra rozhodol o postupe

Do druhého kola Stanley Cupu prešli ďalšie tri tímy

Hokejová NHL počas víkendu pokračovala šiestimi zápasmi 1. kola play-off, v ktorých sa rozhodlo o troch postupujúcich. Z. . .

Slovenské ligy

FUTBAL - superliga (28. kolo): Ružomberok - Slovan 1:1 (1:0), góly: 32. Oravec - 56. Nečas, Inter - Púchov 2:3 (0:0), góly: 27. Babnič, 83. Šuchančok - 9. Trifunovič, 62. Lembakoali (. . .

Krátko

BASKETBAL: Východná konferencia: Philadelphia - Indiana 78:79 (na zápasy 0:1), Miami - Charlotte 80:106 (0:1). Západná konferencia: Utah - Dallas 88:86 (1:0), San Antonio - Minnesota 87:82 (1. . .

Bez zázrakov na žinienkach

Fašánek obhájil 4. miesto z minuloročných ME

Včera sa v Budapešti skončili 44. ME v zápasení vo voľnom štýle. Najväčšiu radosť nám urobil 22-ročný A. Fašánek (do 58 kg). . .

Naši nedali nikomu šancu

Na umelom kanáli dominancia najlepších

Na 17. ročníku Medzinárodných liptovských slalomov v umelom mikulášskom kanáli dominovala naša vodácka špička. V nedeľu sťažil manév. . .

Tvrdý súboj o tretiu priečku

Góly Szilárda Németha Interu veľmi chýbajú

Futbalisti Slovana Bratislava v 28. kole najvyššej futbalovej ligy remízou 1:1 s Ružomberkom nevyužili šancu na výraznejšiu . . .

Bude štrajk?

Hráči argentínskej najvyššej futbalovej ligy sa v týchto dňoch vyhrážajú klubom štrajkom za nevyplácanie miezd a bonusov. „Dnes sme tvárou v tvár športovému konfliktu. Ak sa rýchlo nep. . .

Aj juniorky

Titul majsteriek SR vo volejbale junioriek si v L. Mikuláši vybojovalo družstvo Slávie UK Bratislava pred Senicou a Vitalom Bratislava. Juniorky Slávie tak nadviazali na majstrovský titu. . .

Postup Poľska

Cez víkend pokračovali súboje MS - B skupiny v hokeji. Postup do elitnej šestnástky si zaistilo už Poľsko, ktoré zvíťazilo v A-skupine I. divízie. Dosiahlo štyri víťazstvá a plný počet. . .

Druhý triumf

Ďalší úspech na SP v športovej streľbe v Atlante zaznamenal náš Jozef Gönci, keď zvíťazil v LM 3x40. Po triumfe vo vzduchovej puške 60 je to už druhý úspech na SP. V sobotňajšej disci. . .

Stalo sa

Prezident futbalového klubu Rapid Bukurešť G. Copos zaplatil za dres futbalistu G. Gagiho, ktorý zajtra v ňom odohrá rozlúčkový zápas, 65 000 mariek. Suma poputuje na charitu. Súboj o dre. . .

Dubnica prvá

Víťazom Interligy sa stali boxeri ŠKB Bukóza Holding Vranov, druhý skončil SKP Ústí nad Labem a tretie miesto patrí ďalšiemu slovenskému družstvu ŠKB Vranov. Výsledok posledného 10. k. . .

Musí ísť o športové centrum

Lazio a AS Rím môžu kúpiť olympijský štadión

Talianska vláda dala zelenú talianskym futbalovým klubom AS Rím a Laziu na odkúpenie Olympijského štadióna v hlavnom mest. . .

Obhájili majstrovský titul

Hádzanári ŠKP Sečovce sa po sobotňajšom víťazstve o tri góly 22:19 nad 1. MHK Košice stali po druhý raz za sebou majstrami Slovenska. Sezóna sa pre štyri najlepšie s. . .

. . .

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.