Hospodársky denník
USD48,49 Sk
EUR43,44 Sk
CHF28,343 Sk
CZK1,254 Sk
  Piatok  27.Apríla 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Seriózny a stabilný partner

Spoločnosť Intercredit Bratislava, spol. s r. o., bola založená v roku 1993 majoritným spoločníkom Intercredit Informations Holding Viedeň ako v poradí štvrtá samostatná spoločnosť vo východnej Európe na účely poskytovania dvoch hlavných produktov pre domácich a zahraničných klientov - mimosúdneho inkasa pohľadávok, ako aj najrôznejších obchodných informácií. Intercredit Bratislava, spol. s r. o., sa výrazným spôsobom podieľa na vytváraní štandardných podmienok obchodovania na našom trhu, znižovaním obchodných rizík, ako aj predchádzaním prípadných strát z nevymožiteľných pohľadávok . Štandardné podmienky, akými je získavanie obchodných informácií, hodnotenie bonity firmy, odporúčanie výšky úverového rámca, ako aj rozsahu a spôsobu možnej spolupráce v zahraničí - z nášho hľadiska predovšetkým v krajinách Európskej únie - považujú za základný a úplne bežný spôsob nadviazania obchodnej spolupráce a neskôr aj korektného a spoľahlivého udržania dlhodobých obchodných vzťahov.

Silnú podporu, ktorú Intercredit Bratislava dostáva od svojich dvoch materských firiem - KSV (Spolku na ochranu veriteľov) Viedeň, ako aj COFACE France - najväčšej svetovej poisťovacej spoločnosti pre exportné úvery - využívame k plnej spokojnosti našich klientov z hľadiska rýchlosti, obsahu a kvality informácií a tiež vymáhania pohľadávok. Vzhľadom na členstvo v rôznych medzinárodných zoskupeniach, ako Info Alliance, Credit Alliance a Eurogate siahajú priame spojenia nášho holdingu do viac ako 67 krajín sveta, s prístupom do rôznych databáz s viac ako 25 miliónmi aktuálnych údajov o rôznych medzinárodných spoločnostiach a firmách. Práve vďaka tejto celosvetovej sieti, ako aj moderným komunikačným nástrojom sme schopní reagovať veľmi rýchlo a vysoko kvalitne na najrôznejšie požiadavky našich domácich i zahraničných klientov.

Nie sme však iba poskytovateľmi obchodných a finančných informácií, ale zaujímame tiež významné postavenie poradenskej spoločnosti, hlavne pri medzinárodných fúziách, príprave kooperácií, ako aj pri uzatváraní nových obchodov, kde klienti bez adekvátnych skúseností v medzinárodnom obchode, resp. poznania lokálneho trhu, ako aj aktuálnych zákonov a predpisov nemajú veľkú šancu na úspech. Nejde pritom iba o slovenské subjekty, začínajúce obchodovať v zahraničí, ale vo väčšine prípadov o renomované medzinárodné spoločnosti , prichádzajúce po prvý raz na náš trh, ktorý je pre nich neznámy a nový.

Intercredit Bratislava disponuje overeným medzinárodným know-how, ktorý využíva pri posudzovaní kredibility spoločností a riešení inkasa pohľadávok na domácom aj zahraničnom trhu. Pre klientov je však zaujímavé aj prepojenie s ostatnými holdingovými zastúpeniami Intercreditu, pretože rovnaký medzinárodný štandard je využívaný vo všetkých 8 krajinách strednej a východnej Európy. Cez on-line systém prepojený sieťou internetu dokážeme rýchlo a kvalitne zabezpečiť požadované informácie akémukoľvek klientovi v reálnom čase s možnosťou prístupu do príslušnej databázy a jeho spätnej väzby.

Klienti, dlhodobo využívajúci naše produkty, oceňujú predovšetkým silu medzinárodného štandardu, profesionálnosť a minimalizáciu svojich nákladov, ako aj prevenciu prípadných strát zo zlých obchodov s neserióznymi partnermi.

Intercredit, spol. s r. o., Bratislava je so svojimi 30 zamestnancami na celom území Slovenska a 130-ročnými skúsenosťami KSV, ako aj 50-ročnými skúsenosťami Coface serióznym a stabilným partnerom mnohých renomovaných i začínajúcich spoločností, ktorým pomáha pri vstupe na náš trh alebo integrácii do EÚ.

(do)

Počasie

Dnes bude malá, na severe a východe miestami časom zväčšená oblačnosť. Ojedinele prehánky. Najvyššia denná teplota 14 až 18, na juhu a juhozápade väčšinou okolo 20 stupňov. Teplota na horách vo výške 1500 m 5 stupňov. Slabý premenlivý vietor.

V sobotu bude polooblačno, cez deň časom až oblačno a ojedinele zrážky. Nočná teplota 9 až 5 stupňov. Denná teplota 14 až 18, v nížinách okolo 20 stupňov. V nedeľu bude polooblačno až oblačno a miestami prehánky alebo občasný dážď, ojedinele búrky. Nočná teplota 10 až 6 stupňov. Denná teplota 19 až 23, na severe miestami okolo 16 stupňov.

Slnko vyjde zajtra o 5.40 a zapadne o 20.00 hod.

Amsterdam

polooblačno12

Atény

jasno23

Belehrad

jasno17

Berlín

dážď12

Bratislava

oblačno17

Brusel

dážď12

Budapešť

oblačno17

Bukurešť

oblačno20

Frankfurt

dážď12

Helsinki

dážď8

Istanbul

jasno23

Kodaň

dážď10

Lisabon

jasno15

Londýn

oblačno13

Madrid

jasno22

Miláno

zamračené18

Moskva

jasno22

Oslo

dážď10

Paríž

dážď15

Praha

zamračené14

Rím

zamračené20

Sofia

polooblačno17

Štokholm

zamračené14

Varšava

dážď12

Viedeň

oblačno17

Záhreb

polooblačno18

Ženeva

polooblačno15

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.