Hospodársky denník
USD49,235 Sk
EUR43,558 Sk
CHF28,507 Sk
CZK1,259 Sk
  Streda  4.Apríla 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Keď sa nemožné stáva zábavou

Matematicko - športová súťaž Pikopretek - obľuba detí

Že sa dá u väčšiny detí skĺbiť málo obľúbený predmet - matematika so športovou činnosťou už pár rokov dokazuje nezisk. . .

Väčšina elitných vynechala

Po tretí raz v kariére si vybojoval titul na americkom golfovom okruhu PGA Scott McCarron. O svojom prvenstve rozhodol predovšetkým skvelým výkonom v priebeh úvodných dvoc. . .

Hokejový trón čaká na kráľa

Pred prvým finále o majstra Zvolen - Trenčín

Dnes a zajtra sú na programe prvé finálové súboje o hokejového majstra SR. Kým Zvolenčania sú očakávaným finalistom, Trenčí. . .

Stalo sa

Dušan Radolský, nedávno ešte tréner slovenskej reprezentácie do 21 rokov a olympionikov, bude od novej sezóny trénerom klubu Al-Chabaab v Spojených arabských emirátoch. Podľa správ z tamojš. . .

Krátko

HOKEJ: Boston - Montreal 3:2 p. p., New Jersey - Chicago 4:3, Florida - Buffalo 3:5, NY Islanders - Pittsburgh 4:1, Dallas - Calgary 4:4, Colorado - Edmonton 5:3, Los Angeles - Vancouver 3:1, . . .

Pomenej držiteľov licencií

Stav na úseku tenisových trénerov v SR

Pri bilancovaní lanského kalendárneho roka vyšla popri viacerých pozitívnych informácií z riadiaceho centra slovenského tenisu aj i. . .

Výpadok v závere

Včera zohrali v Bratislave prvé z dvoch prípravných medzištátnych hokejových stretnutí Slovensko - Švédsko, v ktorom naši podľahli vinou výpadku v poslednej tretine. Slovensko - Švé. . .

Plavci o tituly

Dnes po prvý raz v histórii bude košická krytá plaváreň dejiskom majstrovstiev SR v plávaní žiakov ZŠ a študentov stredných škôl. Usporiada ich Športová škola Košice za účasti takmer . . .

Odmietol výmenu

Rozhovory generálnych manažérov o prestupe, resp. hráčskej výmene Kanaďana Lindrosa z Philadelphie do St. Louis sa definitívne skončili. Mocný muž St. Louis Larry Pleau od perspektív. . .

Dvojice z identických súťaží

Dnes znova dve štvrťfinále Ligy majstrov

Po dvoch včerajších sú dnes na programe dve zvyšné štvrťfinále futbalovej Ligy majstrov. Zaujímavé tým, že proti sebe nastú. . .

. . .

Počasie

Dnes bude jasno až polojasno, na západe prevažne oblačno a ojedinele slabé prehánky. Najvyššia denná teplota 17 až 21 stupňov. Južný, na západe územia západný vietor 3 až 6 m/s. Teplota na horách vo výške 1500 m 10 stupňov.Vo štvrtok bude prevažne veľká oblačnosť a početné prehánky alebo občasný dážď, vo vyšších horských polohách sneženie. Nočná teplota 7 až 3, denná teplota 13 až 17, na juhu miestami okolo 19 stupňov. V piatok bude veľká oblačnosť až zamračené a na mnohých miestach občasný dážď, vo vysokých horských polohách sneženie. Nočná teplota 6 až 2, denná teplota 12 až 16 stupňov, na severe miestami aj chladnejšie.Slnko vyjde zajtra o 6.23 a zapadne o 19.27 hod.

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.