CHF28,507 Sk
CZK1,259 Sk
  Streda  4.Apríla 2001

Väčšina elitných vynechala

Po tretí raz v kariére si vybojoval titul na americkom golfovom okruhu PGA Scott McCarron. O svojom prvenstve rozhodol predovšetkým skvelým výkonom v priebeh úvodných dvoch dní, keď zahral na turnaji BellSouth Classic (3,3 mil. USD dotácia) štyri, resp. päť úderov pod par ihriska. Tretie kolo odohral v paru 72 úderov a v záverečnom kole si mohol dovoliť jeden úde nad. Druhý skončil Kanaďan Weir jednou ranou za víťazom. Turnaj bol poslednou previerkou pred US Masters, ktoré sa začínajú 5. apríla na ihrisku v Auguste, napriek tomu, že na tomto podujatí väčšina najlepších golfistov neštartovala a dala prednosť príprave na prvý zo štyroch najvýznamnejších turnajov v roku.

Výsledky: 1. McCarron (USA) 282 (68+67+72+73), 2. Weir (Kan.) 283 (76+67+73+67), 3. Smith, Paulson, Mickelson (USA) 284.

(ČTK)

Počasie

Dnes bude jasno až polojasno, na západe prevažne oblačno a ojedinele slabé prehánky. Najvyššia denná teplota 17 až 21 stupňov. Južný, na západe územia západný vietor 3 až 6 m/s. Teplota na horách vo výške 1500 m 10 stupňov.Vo štvrtok bude prevažne veľká oblačnosť a početné prehánky alebo občasný dážď, vo vyšších horských polohách sneženie. Nočná teplota 7 až 3, denná teplota 13 až 17, na juhu miestami okolo 19 stupňov. V piatok bude veľká oblačnosť až zamračené a na mnohých miestach občasný dážď, vo vysokých horských polohách sneženie. Nočná teplota 6 až 2, denná teplota 12 až 16 stupňov, na severe miestami aj chladnejšie.Slnko vyjde zajtra o 6.23 a zapadne o 19.27 hod.