Hospodársky denník
USD48,346 Sk
EUR43,538 Sk
CHF28,483 Sk
CZK1,257 Sk
  Pondelok  9.Apríla 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

krátko

HOKEJ: Detroit - Colorado 4:3, Florida - NY Rangers 3:0, Philadelphia - Pittsburgh 4:3 p. p., San José - Dallas 4:5 p. p., Boston - NY Islanders 4:2, Montreal - New Jersey 0:2, Ottawa - Toronto 5. . .

Slovenské ligy

FUTBAL - superliga (24. kolo): Trnava - Slovan 1:2 (0:0), góly: 83. Ujlaky - 58. Slovák, 76. Poljovka. Inter - Žilina 3:0 (2:0), góly: 15. Czinege, 21. Babnič, 79. Kratochvíl. Trenčín . . .

Nominačný rébus ešte trvá

Hochschornerovci čerili vodu aj v zjazde

Prvé nominačné preteky vodných zjazdárov na ME, v kaskádach rieky Hron súčasť úvodného kola SP na divokej vode, sa na 4-kilometrov. . .

Výmena koncového svetla

Bratislavský Slovan s novým trénerom vo víťaznej nálade

Trénerská rošáda v priebehu týždňa postavila do epicentra pozornosti v ostatnom kole futbalovej superligy bratislavsk. . .

O majstrovi sa nerozhodlo

Výborné tretie finále v réžii Trenčanov

Úvod 3. finálového zápasu o majstra SR priniesol výborný, dynamický a dramatický hokej. Najmä Trenčania začali razantným tlakom a s. . .

Súperi známi

Slovenská mužská vodnopólová reprezentácia začne účinkovanie na jubilejných 25. ME mužov a žien (15. - 24. júna v Budapešti) súbojom s Chorvátskom. Ďalšími súpermi v základnej skupine B. . .

Výkon roka

Štafeta na 4 x 100 m Green, Drummond, Williams, Johnson (USA) dosiahla na atletickom mítingu v Austine časom 37,88 s najlepší výkon roka a za svetovým rekordom svojich krajanov z OH 1992 . . .

stalo sa

Outsider Red Marauder v sedle s džokejom Richardom Guestom a kurzom 33:1 sa stal víťazom 154. ročníka najpopulárnejších dostihov na starom kontinente - Veľkej liverpoolskej. Víťaz pre majit. . .

Chýbajú nám individuality

Komentuje Stela Geregayová

Slovenská hokejová reprezentácia má za sebou ďalší blok prípravy na nadchádzajúce MS v Nemecku. Tentoraz náš tím preveril v dvoch zápasoch švéds. . .

Góly, body aj zranenie

V Západnej konferencii známe páry

Počas víkendu mala NHL na programe 17 zápasov, v predstavilo sa v nich 19 Slovákov. V piatok sa darilo Handzušovi (1+1), strelecky sa pres. . .

Titul do Malaciek

Medzi tromi superligovými (Mareka Malacky, Mostex Rača, HCH Čadca-Radola) a víťazom I. ligy (Sporiteľňa Bratislava) si majstrovský titul v stolnom tenise družstiev vybojovali v Ma. . .

Opäť výtržnosti

Po zápase švajčiarskej futbalovej ligy FC Bazilej (pôsobí v ňom náš brankár - reprezentant M. König) - FC Sion (2:1) došlo k výtržnostiam fanúšikov, pri ktorých bolo zranených 5 osô. . .

V dobrom štandarde

Za účasti šestnástich slovenských skeetarov sa cez posledný víkend na trnavskej strelnici uskutočnilo 1. kolo našej streleckej extraligy v skeete, v ktorom zo zúčastnených najpre. . .

. . .

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.