Hospodársky denník
USD48,983 Sk
EUR43,269 Sk
CHF28,116 Sk
CZK1,256 Sk
  Štvrtok  10.Mája 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Menej Európy v slovníku

Britská predvolebná kampaň v znamení ekonomiky

Pred štyrmi rokmi sa britskí labouristi tešili z nevídaného víťazstva. Dostali viac hlasov ako nikto predtým za posle. . .

Nedodržané slovo

Až 14 krajín zo 43, ktoré sľúbili Spojeným štátom, že podporia ich kandidáta do Komisie OSN pre ľudské práva, svoj sľub nedodržalo. Čo z tohto vyplýva? Ponúkame tri možnosti: a. . .

Koštunica štátnikom roka

Cena pre juhoslovanského prezidenta

New York (TASR) - Juhoslovanský prezident Vojislav Koštunica v noci navčera v New Yorku prevzal prestížne ocenenie Štátnik roka, . . .

Ďalší civili do vesmíru?

Londýn (TASR) - Ruské úrady údajne rokujú s desiatimi perspektívnymi vesmírnymi turistami, ktorí by mohli ísť v šľapajach amerického milionára Dennisa Tita. Ruská korpo. . .

Varovanie G. Verheugena

Ohrozí Španielsko rozšírenie EÚ?

Berlín (TASR) - Komisár pre rozširovanie EÚ Günter Verheugen využil v utorok rokovanie 5. kongresu Strany európskych socialistov (SES. . .

Zmluva s Talianmi

Líder pravičiarov nechce iba sľubovať

Rím (TASR) - Vodca talianskej opozície Silvio Berlusconi podpísal v utorok večer v televíznom prenose diskusného programu pred nedeľňaj. . .

Chudobný člen

Washington (TASR) - Juhoslovanská zväzová republika je opäť plnoprávnym členom Svetovej banky (SB). Nová vláda v Belehrade splnila všetky kritériá, aby mohla zaujať miesto po Soci. . .

Nemilosrdné teplo

Karáčí (TASR) - Nemilosrdná vlna horúčav, ktorá od uplynulého víkendu zachvátila Pakistan, si vyžiadala najmenej 36 ľudských životov, mnoho z nich medzi deťmi. V niektorých ča. . .

Príležitosť pre komunistov

Prehliadka pred súdruhom ministrom obrany

Moskva (TASR) - Za účasti ruského prezidenta Vladimira Putina a predstaviteľov vlády, parlamentu a armády sa včera na Červ. . .

Ukameňovaní mladíci

Peres za pridružené členstvo v Európskej únii

Jeruzalem/Berlín (TASR) - Mŕtve telá dvoch mladých Izraelčanov objavili včera ráno vo Vádí Hariton - vyschnutom koryte riek. . .

. . .

Počasie

Dnes bude polojasno, v priebehu dňa sa pri časom zväčšenej oblačnosti vyskytnú lokálne prehánky, najmä na severe a na východe. Zrána miestami hmlisto. Najvyššia denná teplota 19 až 23, na Kysuciach, Orave, v Liptove a na Spiši okolo 17 stupňov. Teplota na horách vo výške 1500 m okolo 8 stupňov. Severný až severovýchodný vietor 2 až 5 m/s, na východe miestami okolo 7 m/s. V piatok bude polojasno, na severe a východe oblačno a miestami prehánky alebo občasný dážď. Nočná teplota 10 až 6 stupňov, v horských dolinách okolo 4 stupňov. Denná teplota 18 až 22, na severe okolo 16 stupňov. V sobotu bude jasno až polojasno, na horách cez deň až oblačno a ojedinele zrážky. Nočná teplota 9 až 5, v údoliach lokálne okolo 3 stupne. Denná teplota väčšinou 17 až 22 stupňov. Slnko vyjde zajtra o 5.19 a zapadne o 20.18 hod.

Amsterdamoblačno18
Aténypolooblačno21
Belehradoblačno21
Berlínjasno21
Bratislavapolooblačno22
Bruseloblačno18
Budapešťpolooblačno24
Bukurešťoblačno21
Frankfurtpolooblačno18
Helsinkioblačno16
Istanbuloblačno18
Kodaňpolooblačno18
Lisabonpolooblačno18
Londýnoblačno17
Madridpolooblačno19
Milánopolooblačno23
Moskvaoblačno14
Oslooblačno16
Parížoblačno20
Prahapolooblačno20
Rímpolooblačno22
Sofiaoblačno17
Štokholmoblačno18
Varšavapolooblačno18
Viedeňpolooblačno21
Záhreboblačno17
Ženevaoblačno17

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.