Hospodársky denník
USD48,912 Sk
EUR43,216 Sk
CHF28,204 Sk
CZK1,26 Sk
  Piatok  18.Mája 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Kráľovná v prístave

V pošte sme objavili nie všedný list - svadobné oznámenie. Plavkyňa Martina Moravcová a jej partner nám dali na známosť, že 26. mája uzavrú zväzok manželský. Udalosť, o ktorej sa na. . .

Krátko

BASKETBAL: Philadelphia - Toronto 121:88 (na zápasy 3:2) v semifinále Východnej konferencie NBA.

TENIS: Hewitt (7-Austr.) - Vicente (Šp.) 3:6, 6:2, 6:4, Johansson (Švéd.) - Mirnyj . . .

Vieme, čo ešte objavila za Atlantikom

Jedna z najlepších svetových plavkýň Martina Moravcová plavecké dráhy brázdi azda od narodenia. Veľmi dôverne ich pozná. Už nejednu pokorila tak, že štatisti mu. . .

Už po druhý raz

Tím chodcov doplnil Spišiak

Už po druhý raz sa v krátkej existencii Európskeho pohára chodcov zapíšu do jeho histórie Dudince. V kúpeľnom meste sa v sobotu uskutoční jeho štvrtý ro. . .

Finále z ríše rozprávok

Pohár UEFA po 17 rokoch na Britské ostrovy

Na jednej strane ostrieľaný anglický Liverpool, na druhej nováčik európskej futbalovej scény zo španielskeho Alavesu - taká bola . . .

Futbal

Podnikateľ P. Kovarčík včera znova sľúbil, že je schopný zdvojnásobiť hodnotu českého futbalu a zaistiť mu ročný príjem vo výške 400 miliónov Kč. Majiteľ firmy Teleaxix uviedol, že podmienkou. . .

Rodinný podnik?

J. A. Samaranch ml. sa pravdepodobne vyberie v stopách slávneho otca. Včera exekutíva Medzinárodného olympijského výboru nominovala nových členov, o ktorých prijatí rozhodne valné zh. . .

Môžeme získať

Predseda SOV F. Chmelár s podpredsedom olympijského výboru Číny Wang Bao-Liang podpísali dohodu o spolupráci. „Môžeme získať najmä v oblasti športovej vedy a lekárstva, kde zaostávame . . .

Nezabudli

Na počesť bývalého basketbalistu Interu Bratislava a reprezentanta Petra Rajniaka, ktorý vlani náhle zomrel, odohrajú zajtra o 17.00 benefičné stretnutie medzi bývalými hráčmi Interu a Čes. . .

Demitra s dvoma bodmi

Bartečko stále čaká na príležitosť

Finálová séria Západnej konferencie NHL medzi St. Louis a Coloradom pokračovala v noci na štvrtok tretím zápasom, v ktorom si prvé víťazs. . .

Znova bojujú o prežitie

Atletická GP má ohrozené dejisko i čas

Medzinárodný atletický míting Grand prix IAAF Cena Slovenska - Slovak gold, ktorý sa uskutoční 12. júna na štadióne Interu Bratisla. . .

Nebude podporovať bojkot

Americký tenista A. Agassi sa stavia kriticky k snahe niektorých antukových špecialistov bojkotovať medzinárodné majstrovstvá Anglicka vo Wimbledone. Vlani španielski teni. . .

. . .

Počasie

Dnes bude polojasno až oblačno, v priebehu dňa od západu veľká oblačnosť s prehánkami a búrkami, ojedinele aj s krupobitím. Najvyššia denná teplota 23 až 28, na Orave, v Liptove a na krajnom západe okolo 18, na horách vo výške 1500 m 16 stupňov. Južný až juhozápadný vietor 3 až 6, na západe severozápadný okolo 8 m/s.

V sobotu bude premenlivá, časom zmenšená oblačnosť a miestami prehánky. Veterno. Nočná teplota 11 až 7, v horských dolinách okolo 5, denná teplota 16 až 20, na severe miestami okolo 14 stupňov. V nedeľu bude polooblačno až oblačno a ojedinele prehánky. Nočná teplota 9 až 4, v horských dolinách okolo 2, miestami nadránom slabý prízemný mráz. Denná teplota 17 až 21, na severe okolo 15 stupňov.

Slnko vyjde zajtra o 5.09 a zapadne o 20.28 hod.

Amsterdam

prehánky 12

Atény

jasno29

Belehrad

búrky28

Berlín

prehánky17

Bratislava

dážď18

Brusel

dážď12

Budapešť

prehánky25

Bukurešť

oblačno25

Frankfurt

prehánky14

Helsinki

dážď9

Istanbul

jasno26

Kodaň

dážď11

Lisabon

prehánky19

Londýn

polooblačno14

Madrid

búrky25

Miláno

polooblačno25

Moskva

dážď19

Oslo

dážď11

Paríž

prehánky17

Praha

prehánky15

Rím

búrky26

Sofia

oblačno24

Štokholm

oblačno14

Varšava

prehánky16

Viedeň

dážď17

Záhreb

prehánky24

Ženeva

oblačno16

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.