Hospodársky denník
USD48,541 Sk
EUR43,34 Sk
CHF28,093 Sk
CZK1,251 Sk
  Pondelok  7.Mája 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

S kvalitou po celom svete

S BTI môžete hrať aj golf na najprestížnejšom turnaji. Pomaly už rok na našom trhu pôsobí spoločnosť Business Travel International Slovakia (BTI), ktorá sa zamerala na zabezpečovanie pracovných ciest pre jednotlivé spoločnosti, ale aj rezerváciu a predaj leteniek. V rámci svojich ponúk pri zaisťovaní pracovných ciest poskytuje kompletné služby zahŕňajúce ubytovanie, dopravu a transfery osobnými autami, minibusmi alebo luxusnými autokarmi so sprievodcom hovoriacim požadovaným jazykom. Okrem toho BTI v rámci služieb ponúka i rezerváciu reštaurácií, zabezpečenie mítingov, zasadnutí či kongresov vo vybratých lokalitách, ale aj tlmočnícke služby. Medzi klientov patria renomované zahraničné spoločnosti a cestovné kancelárie. Na Slovensku sa etablovala veľmi rýchlo, a to predovšetkým vďaka kvalite ponúkaných služieb.

„Naším cieľom je čo najväčšie presunutie zodpovednosti za zabezpečenie pracovných ciest na zamestnancov BTI. Pre firmy a hlavne pre ich zamestnancov je v súčasnosti časovo neúnosné vybavovanie záležitostí priamo nesúvisiacich s ich pracovnou náplňou. Je všeobecne známe, aké problémy môže spôsobiť nekomplexne zaistená pracovná cesta, nepotvrdená rezervácia ubytovania a čo sa môže stať, keď cestujúci nenájde v požičovni žiadne voľné auto. Preto sa naša firma, ktorá je vo svete už dávno známa týmito službami, rozhodla uľahčiť podnikanie jeho aktérom aj na Slovensku. Tieto služby ponúkame nielen na Slovensku, ale po celom svete a v rovnakej kvalite,“ priblížil činnosť BTI jej hlavný manažér na Slovensku Anton Jankovič.

Zakladateľskou firmou BTI Slovakia je cestovnou kanceláriou S.C.S. Travel so sídlom v Prahe a zameraním na zabezpečenie služieb pre zahraničných návštevníkov Českej a Slovenskej republiky. V roku 1994 sa S.C.S. Travel stala partnerom spoločnosti Business Travel International vo Veľkej Británii, poskytujúcej servis pre obchodných klientov. Táto spoločnosť je svojho druhu najväčšia na svete s ročným obratom presahujúcim 20 miliárd USD a s partnermi v 80 krajinách. Služby ponúka celosvetovo vo viac ako 2800 kanceláriách. Tak Business Travel International Czech Republik, ako aj jej pobočka Business Travel International Slovakia sa podieľajú na udržiavaní renomé zahraničného partnera a opierajú o skúsenosti S.C.S. Travel.

„Pre klientov rezervujeme a vystavujeme letenky v reálnom čase. Rezervácie ubytovania v hoteloch a prenájmy áut sú samozrejmosťou. Pre klientov využívame výhodné ceny z viac ako 6500 hotelov v 1300 mestách sveta, ktoré tvoria vlastný hotelový program BTI. Samozrejme, že sa snažíme vždy zákazníkovi vyhovieť jeho cenovým požiadavkám a pohodliu, ktoré požaduje. No zároveň mu ponúkneme najvýhodnejšie spojenie s najnižšou cenou. Rezervácie robíme osobne, telefonicky, faxom, mailom alebo on-line prostredníctvom tejto www stránky. Všetky vystavené doklady, spoločne s ďalšími dokumentmi dopravujeme kuriérskou službou. Zmluvným klientom sme počas ich ciest k dispozícii nepretržite 24 hodín.

Filozofiu spoločnosti BTI charakterizuje krátke motto: „Global Vision Local Service.” Heslo vyjadruje marketingovú snahu mať v každej významnejšej krajine sveta nie pobočku, ale spoľahlivého partnera, ktorý detailne pozná miestne podmienky a dokáže produkovať rovnako kvalitné služby, ako sa produkujú v ostatných častiach planéty. BTI okrem zaisťovania pracovných ciest vybavuje klientom aj víza do celého sveta, poistné. Služby rozšírila aj na zájazdy šité na mieru, a to pre organizované skupiny i jednotlivcov. Klientom ponúka služby spojené s prípravou firemných víkendov, na ktoré odporúča nielen pobytové miesto, ale aj program. Výsledkom invencie ich služieb sú tzv. Incentívne programy, ktoré majú za cieľ pripraviť zaujímavý spôsob odmeňovania zamestnancov, zmluvných partnerov. Svoje služby ponúka i pri organizácii konferencií, obchodných rokovaní, prezentácie firiem, gala večere, súkromné koncerty, aktívne programy.

Lenže BTI Slovakia sa začala počas pomerne krátkeho času pôsobnosti na našom trhu orientovať aj na zaisťovanie ciest na športové podujatia. V uplynulej sezóne zorganizovala niekoľko pobytov na najprestížnejšie motoristické preteky - formulu 1. „Spojili sme sa s klubom F 1 a pripravili sme pre nich pobyty pre niektoré VC, ako napríklad v Maďarku, Rakúsku či v Taliansku. Tomuto sa chceme venovať aj v nasledujúcej sezóne. No okrem toho sme sa začali orientovať aj na golfové podujatia. Na prelome februára a marca sa uskutoční v Dubaji veľký golfový turnaj Dubai Desert Classic 2001. Pre našich klientov sme pripravili pobyt na tomto podujatí, a to od 27. februára do 4. marca. Zákazník si môže vybrať ubytovanie v 10 hoteloch. Ponúkame asistenčné služby, transfer z letiska do hotela a späť. Okrem toho vstupenky na golfový turnaj. Vieme zaistiť pre aktívnych golfistov hru s najlepšími profesionálmi. To je akousi lahôdkou pre ostatných golfistov, ktorí tak majú šancu, samozrejme, za poplatok, vyskúšať si hru na tomto turnajovom ihrisku Pro-Am-Emirates Golf Club v skupine. Hrajú traja plus jeden profesionál. Ceny zájazdu sa pohybujú od 300 do 3000 dolárov, podľa vybratého hotela. Poplatok za hru s profesionálom je pre trojčlennú skupinu 40 000 drachien, čo je v prepočte asi 550-tisíc korún,“ prezradil Anton Jankovič.

Cenník hotelov na turnaj Dubai Desert Classic

Hotel Kategória Cena/osoba za ubytovanie s raňajkami za celý pobyt vrátane uvedených služieb/USD Pozn.

Single Double

Marco Polo Standard 3*/city 292 231

Sheraton Deira Superior 4*/city 977 611

Roayalton Plaza Superior 4*/city 931 597

Emirates Towers De luxe 5*/city 1715 942 *de luxe

2050 1110 *executive

Renaissance Dubai De luxe 5*/city 840 550

JW Marriott De luxe 5*/city 1308 828

Le Meridien Dubai De luxe 5*/city 1205 780

Metropolitan Palace De luxe 5*/city 1331 894 *de luxe

1464 901 *executive

Le Meridien De luxe 5* 1296 835 len 2 - 5/3

Jumeirah Beach Beach Property t. j. 3 noci

Hilton Jumeirah De luxe 5* 2894 1601

Beach Beach Property

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.