Hospodársky denník
USD48,541 Sk
EUR43,34 Sk
CHF28,093 Sk
CZK1,251 Sk
  Pondelok  7.Mája 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Bovis Lend Lease

je regionálnou divíziou Bovis Construction Group, jednej z najväčších svetovo uznávaných stavebno-manažérskych spoločností, ktorá zamestnáva viac ako 5500 kvalifikovaných inžinierov v 36 krajinách sveta a riadi projekty v celkovej hodnote 16,4 miliardy USD. Bovis je divíziou Lend Lease, medzinárodnej finančnej, stavebnej a realitnej spoločnosti.

poskytuje široké spektrum stavebno-manažérskych a poradenských služieb pri príprave a riadení stavieb - od spracovania konceptu projektu cez jeho realizáciu až po uvedenie jednotlivých častí do prevádzky. A to pre všetky druhy výstavby - od komerčných objektov, hotelov, rekreačných a športových zariadení cez zábavné a obchodné centrá, obytné domy, historické pamiatky a zdravotné zariadenia až po výrobné závody, vedecké pracoviská, priemyselné, inžinierske a dopravné

pôsobí na Slovensku od roku 1997. Vďaka svojim skúsenostiam, kvalifikovanému personálu a medzinárodnej podpore ďalších spoločností je Bovis schopný poskytovať stavebno-manažérske služby, ktoré zodpovedajú požiadavkám domáceho trhu. Dokazuje to celý rad úspešne realizovaných projektov, medzi ktoré patria rekonštrukcia a dostavby haly v Inchebe, Výstavba hypermarketov Tesco v Nitre, Bratislave, Trnave a Martine, bratislavský Polus City Center, Shopping Centrum v Žiline a ďalšie.

Bovis Lend Lease, s. r. o., Slovensko

Lamačská cesta 3

81 104 Bratislava

tel.: ++421-2-5941 8240-1

fax: ++421-2-5941 8242

E-mail: bovislendlease@nextra.sk

www.bovislendlease.com

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.