Hospodársky denník
USD48,541 Sk
EUR43,34 Sk
CHF28,093 Sk
CZK1,251 Sk
  Pondelok  7.Mája 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Cena TOP DESIGN pre British Airways

Bratislava, 14. decembra 2001 - Letecká spoločnosť British Airways získala jednu z najprestížnejších cien vo svete dizajnu za pokrokové prevedenie sedadla Club World.

Okrem tohto prestížneho ocenenia Grand Prix za pôsobivosť dizajnu, sedadlo Club World vyhralo aj cenu najlepšieho výrobku. Jeho prevratný dizajn sa stal obľúbeným u zákazníkov, a tak významne prispel k zvýšeniu využívania služieb spoločnosti British Airways.

Každé sedadlo je plne polohovateľné a dokáže sa zmeniť na pohodlnú rovnú posteľ. Zvlášť sa dá nastaviť poloha nôh, chrbtice i hlavy. Cestujúci majú možnosť využiť počas letu vlastnú pohyblivú obrazovku s 12 televíznymi kanálmi alebo počúvať hudbu z 12 hudobných kanálov. Tento jedinečný koncept „leňošenia vo vzduchu“ s menším počtom sedadiel na palube zväčšuje osobný priestor a súkromie zákazníkov, umožňujúc im pracovať aj počas letu alebo jednoducho relaxovať v príjemnej atmosfére umocnenej osvetlením s možnosťou nastavenia intenzity svetla.

„Sme radi, že práve náš výrobok získal túto prestížnu cenu. Pôsobíme v silne konkurenčnom prostredí, kde nám tento krok vpred v oblasti dizajnu umožňuje získať významný podiel na trhu a upevniť si našu pozíciu,“ povedal Mike Crump, riaditeľ oddelenia dizajnu British Airways.

Kontakt:

Štefánikova 22

811 05 Bratislava

Tel.: +421 2 5245 0001

Fax: +421 2 5245 0003

E-mail: ba.v.bts@britishairways.com

Otváracie hodiny kancelárie: Po-Pi 9,00-17,00

www.britishairways.sk alebo www.britishairways.com

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.