Hospodársky denník
USD48,541 Sk
EUR43,34 Sk
CHF28,093 Sk
CZK1,251 Sk
  Pondelok  7.Mája 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

...

...poznám vlastne iba dve výstavnícke organizácie, osobne som ich služby a ponuky nevyužil, no podľa skúseností kolegov z brandže zrejme takéto skúsené a zabehané subjekty sú pre vystavovateľov vhodnejšie... Roman (32)

...sme malou remeselnou dielničkou, a keď sme sa dozvedeli, že môžeme požiadať o finančnú a organizačnú pomoc spoločnosť, ktorá nám sprostredkuje našu účasť na výstave remesiel v Mníchove, tak sme neváhali. Podučili sme sa a aj keď nás to stálo dosť, neľutujeme..., našli sme klienta, ktorý má o naše výrobky záujem a už sme aj predpísali predobchodný kontrakt... Zuzana (46)

....myslím si, že štát by mal prejaviť viac prezieravosti vo výstavníckej oblasti. Ak nebude podporovať nejakým spôsobom účasť slovenských podnikateľov na rozhodujúcich medzinárodných veľtrhoch, tak sa slovenský výrobca do vyspelého sveta dostane iba veľmi ťažko. Ak vôbec... Ján (52)

...dobrou vecou je katalóg veľtrhov a výstav, tak sa veľmi rýchlo dozvieme o termínoch a zameraní a môžeme sa v predstihu pripraviť - finančne i produktovo... Viera (26)

... to, čo nám chýba, je koordinácia. Mnohé, najmä domáce veľtrhy sa termínovo prekrývajú so zahraničnými, a tak vystavovateľ musí riešiť zbytočnú dilemu. Druhým problémom je nevyrovnaná kvalita výstavníckych spoločností, medzi ktorými sú aj také, ktoré predajú iba výstavnú plochu a poskytnú technický servis pri inštalovaní expozície... Jozef (54)

...vlani som navštívil niekoľko potravinárskych výstav ako účastník odborných seminárov. Naše produkty zaujali, chutili a bol by o ne aj záujem. Trápilo ma však, že mnohí vystavovatelia podcenili vlastnú prezentáciu a neusilovali sa pritiahnuť pozornosť návštevníkov. Ako by sa za svoju značku hanbili... Radovan (34)

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.