Hospodársky denník
USD48,541 Sk
EUR43,34 Sk
CHF28,093 Sk
CZK1,251 Sk
  Pondelok  7.Mája 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

ESAB Slovakia s.r.o

je spoločnosťou, ktorá už 7 rokov zastupuje na Slovensku záujmy firmy ESAB, jedného z najväčších svetových výrobcov v oblasti zvárania. Svojich zákazníkov zásobujeme prostredníctvom partnerskej distribučnej siete takmer všetkým, čo je potrebné na zváranie: prídavné materiály na zváranie, zváracie zariadenia štandartné aj účelové, výrobky zaisťujúce ochranu zváračov, ale aj pracovného a životného prostredia.

V najširšom sortimente a vysokej kvalite ponúkame zváracie prídavné materiály ako sú elektródy, zváracie drôty MIG /MAG, TIG, drôty a tavivá na zváranie pod tavivom, naváracie pásky, rúrkové drôty, keramické podložky, strieborné spájky, drôty na zváranie plameňom. Od Ústavu jadrového dozoru firma získala oprávnenie dodávať zváracie materiály na zváranie zariadení v jadrovej energetike vo výstavbe, prevádzke a procese vyraďovania z prevádzky.

Medzi zváracími zariadeniami si veľkú obľubu získali invertorové zdroje radu Caddy pre údržbu a opravy ako aj zdroje MIG/MAG radu LKA pre domácich majstrov a autoservisy a radu LKB pre menšie dielne. Rad LAX a LAW je vhodný pre ťažké prevádzky. Zváracie zdroje radu ARISTO poskytujú možnosť použitia všetkých technológií zvárania, pričom sú vybavené modernou komunikačnou technikou.

V oblasti deliacej techniky ponúka ESAB stroje na rezanie kyslíkom, plazmou, laserom, vodným lúčom od jednoduchých systémov až po veľké stroje s rozponom do 30 m sa 16 horákmi.

Záujem o kvalitu životného prostredia priviedol ESAB k myšlienke ponúknuť svojim zákazníkom odsávacie systémy a ochranné pracovné prostriedky.

ESAB je na Slovensku vedúcou firmou v zavádzaní moderných technických riešení, moderných prídavných materiálov (napr. rúrkový drôt), ale aj výrobkov koncipovaných so zreteľom na znižovanie ekologickej záťaže pri zváraní (nepomedený MAG drôt a pod.)

V plnej miere sa snažíme uplatňovať ekologický prístup ESAB.

ESAB Slovakia s.r.o. je zodpovedným a aktívnym členom zváračskej komunity na Slovensku, v krajine, kde zváračská profesia má tradične veľký hospodársky význam a zodpovedajúcu vážnosť.

Nájdete nás na adrese:

ESAB Slovakia s.r.o.

Rybničná 40

830 06 Bratislava

Tel/Fax: 02/44888741

Tel. 02/44882971, 44882426,49595104

e-mail: info@esab-slovakia.sk

http: www.esab.com

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.