Hospodársky denník
USD48,541 Sk
EUR43,34 Sk
CHF28,093 Sk
CZK1,251 Sk
  Pondelok  7.Mája 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Švédska IKEA sa sťahuje do lepšieho!

Švédsky obchodný dom s nábytkom a bytovými doplnkami IKEA oslávi tento rok 10 rokov pôsobenia na Slovensku. Toto jubileum privíta IKEA otvorením v poradí už tretieho obchodného domu v Bratislave. V roku 1992 začínala v malých priestoroch na Gagarinovej ulici s veľmi obmedzeným sortimentom - na ploche 2000 m2. V júni 1995 sa IKEA presťahovala na Tomášikovu ulicu - no plocha 9100 m2 sa ukázala byť po niekoľkých rokoch tiež nepostačujúca. A preto pripravila IKEA k svojim desiatym narodeninám na Slovensku pre všetkých priaznivcov pekného bývania a škandinávskeho dizajnu darček - dvojnásobne väčší obchodný dom aj s veľkým nákupným centrom na Ivanskej ceste pri letisku.

Nová, väčšia a lepšia IKEA s plochou 21 500 m2 otvorí svoje brány pre prvých návštevníkov 25. apríla o 9.00 hod. Do novej budovy pri letisku sa pritom IKEA presťahuje doslova „za noc“ - keďže starý obchodný dom na Tomášikovej ulici poslednýkrát zatvára dvere 24. apríla o 17.00 hod.

To, že IKEA na Ivanskej ceste bude nová a väčšia je zrejmé už na prvý pohľad - ale v čom bude lepšia ako tá predošlá? Je to najmä možnosť ponúknuť zákazníkom na dvojnásobne väčšej ploche širší sortiment, viac nápadov a inšpirácie a, samozrejme, aj lepší servis.

V novej IKEA si teda okrem väčšieho výberu nábytku a bytových doplnkov môžete tiež pohodlne vybrať niektoré z 3000 parkovacích miest, v reštaurácii so švédskymi špecialitami z 285 miest na sedenie

a platiť pri jednej zo 14 pokladníc. A čo je dôležité, pre najmenších zákazníkov - väčší detský kútik sa mení na švédsku rozprávkovú krajinu „Smaland“ a budú ho môcť navštevovať deti vo veku od 3 až do 10 rokov.

Švédske „kráľovstvo“ na Slovensku sa teda sťahuje do lepšieho.

Teší sa na vás nová, väčšia a lepšia IKEA.

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.