Hospodársky denník
USD48,541 Sk
EUR43,34 Sk
CHF28,093 Sk
CZK1,251 Sk
  Pondelok  7.Mája 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Krása menom Oriflame

Písal sa rok 1967, keď dvaja bratia Robert a Jonas af Jochnickovci založili vo Švédsku rodinný podnik, z ktorého je dnes jedna z najvýznamnejších kozmetických firiem priameho predaja vo svete. Spoločnosť s tajomným názvom, ktorý vo voľnom preklade znamená zástavu predstavujúcu oddanosť a guráž. Oriflame so svojou formou priameho predaja je vedúcou kozmetickou firmou vo vyše dvoch desiatkach krajín. Ročné obraty vo všetkých 60 krajinách jej pôsobenia predstavujú vyše 500 miliónov Euro. Patrí k najväčším a najrýchlejšie sa rozvíjajúcim kozmetickým spoločnostiam priameho predaja vo svete. Oriflame, to je prvotriedna kvalita výrobkov z vysokokvalitných prírodných ingrediencii, v širokej ponuke pleťovej, telovej, vlasovej, dekoratívnej kozmetiky a vôní pre dámy i pánov, ktoré Oriflame vyvíja a testuje vo vlastných laboratóriách patriacich k najmodernejším na svete. Oriflame myslí aj na životné prostredie. Nepoužíva čokoľvek, čo by ho poškodzovalo a svoje výrobky netestuje na zvieratách. Oriflame, to je aj vyše 1 milión nezávislých kozmetických poradcov na celom svete.

Na Slovensku Oriflame oslávi tento rok už jedenásty rok svojho pôsobenia. Jeho výrobky sa tešia veľkej obľube u tisícok zákazníkov a kozmetických poradcov.

Cieľom Oriflame je stať sa vedúcou kozmetickou firmou priameho predaja. Svojim zákazníkom a kozmetickým poradcom poskytuje jedinečnú šancu byť nielen krásnymi ale najmä úspešnými. Chce byť pre nich prirodzenou prvou voľbou.

Ako v rozhovore uviedla marketingová koordinátorka spoločnosti Oriflame Slovensko, s.r.o., Viera Valúchová, Oriflame kladie dôraz na odborné poradenstvo. "Konkurencia v oblasti kozmetiky je veľká. Napriek rôznorodému a skutočne bohatému sortimentu výrobkov v maloobchodnej sieti zákazníkovi často chýba odborné poradenstvo a starostlivosť o klienta. Oriflame sa preto snaží, aby kozmetický poradcovia, ktorých je dnes na Slovensku okolo 50 000 boli odborne zaškolení a pripravení poradiť svojim zákazníkom," vysvetlila V. Valúchová

Ako poznamenala, dva servisné sklady slúžiace k priamemu odberu tovaru a sieť servisných bodov umožňujú kozmetickým poradcom v ktoromkoľvek kúte Slovenska obdržať svoje výrobky v krátkom čase a tak uspokojiť svoje zákazníčky.

Oriflame každý mesiac prichádza na trh s novým katalógom, v ktorom uvádza množstvo zaujímavých noviniek a lákavých ponúk.

Slávka Blazseková

KONTAKT:

Oriflame Slovakia, s.r.o.

Drieňová 34

P. O. BOX 81

820 09 Bratislava 29

tel: 02/43429959

fax: 02/43429960

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.