Hospodársky denník
USD48,541 Sk
EUR43,34 Sk
CHF28,093 Sk
CZK1,251 Sk
  Pondelok  7.Mája 2001
Archív - Tiráž - Prílohy
Vyhľadávanie
 
Titulná strana
Z domova
Podnikové spektrum
Zahranicie
Podnikateľ a štýl
Veda/Kultúra
Digitálny svet
Finančné komentáre
Šport
Poradenstvo/Servis
Inzercia
ASS
Veľtrhy a výstavy 2004
Spotrebiteľské ceny
Hospodársky klub
Zdravotníctvo

Bezpečne a pohodlne s SA

„Prepravili sme viac než 500 tis. spokojných zákazníkov. Na

našich palubách im vieme poskytnúť maximálnu starostlivosť

a najlepší servis.“

Cestujúci sa budú na palubách lietadiel Slovenských

aerolínií cítiť bezpečne a pohodlne.

Spoločnosť Slovenské aerolínie pôsobí na slovenskom leteckom trhu už viac než 5 rokov. Našou úlohou je výraznou mierou pomôcť komplexnému rozvoju civilnej leteckej dopravy na Slovensku a postupne vybudovať letecké spojenia do hlavných politických a obchodných centier v Európe a na Blízkom východe.

Hlavným cieľom spoločnosti je vykonávanie pravidelnej a nepravidelnej leteckej dopravy. V tejto činnosti kladieme maximálny dôraz na bezpečnosť, spoľahlivosť, efektívnosť a kvalitu prepravy cestujúcich.

S členmi našich posádok prichádzate najčastejšie do kontaktu pri vašich cestách do zahraničia, či už idete za oddychom alebo za pracovnými povinnosťami.

Dnes vás veľmi radi dovezieme na východ Európy do Kyjeva a do hlavného mesta Ruskej federácie Moskvy alebo do ktorejkoľvek krajiny južnej a juhovýchodnej Európy alebo severnej Afriky za oddychom a slnkom.

Slovenské aerolínie na prevádzkovanie svojich liniek používajú lietadlá typu TU - 154 M a Boeing 737 - 300.

Cieľom našej spoločnosti je ponúknuť našim klientom prepravné služby s najvyššou mierou bezpečia a pohodlia.

Obidva typy lietadiel sú moderné letúny vybavené špičkovou americkou avionikou.

Lietadlá TU - 154 M Slovenských aerolínií predstavujú najmodernejšiu verziu tohto typu lietadiel, ktoré boli vyrobené v roku 1998. Lietadlá sú vybavené trojicou prúdových motorov, spĺňajúcich najprísnejšie ekologické kritériá. Tieto letúny sú vybavené najmodernejšou americkou avionikou renomovaných amerických spoločností.

Lietadlo Boeing 737 - 300 sa vyznačuje najmä svojou ekonomickou prevádzkou a celosvetovou obľúbenosťou medzi cestujúcimi.

Spoločnosť Slovenské aerolínie do konca minulého roka prepravila na palubách svojich lietadiel viac ako 500 tis. pasažierov. V najbližšom období plánuje investovať do modernizácie lietadlového parku a do otvorenia nových pravidelných liniek, ktoré cestujúcej verejnosti zjednodušia a zrýchlia cestu po Európe alebo i mimo nej.

 

Webmaster: webmaster@maxo.sk
Design: MAXO s.r.o.