CHF28,152 Sk
CZK1,259 Sk
  Pondelok  25.Júna 2001

V druhom vystúpení víťazstvo

Slovenský ligový výber vyhral vo svojom druhom vystúpení v A-skupine na medzinárodnom futbalovom turnaji Merdeka Cup nad domácou Malajziou 2:0 zásluhou dvoch gólov Brešku a o postup do semifinále bude dnes bojovať s Bahrajnom (13.30 SEČ). Prím v zostave Slovákov hral uzdravený Breška, ktorý hýril aktivitou a v 19. minúte využil chybu v obrane súpera, keď prevzal prihrávku od Bednára a otvoril skóre stretnutia. Slováci ohrozovali domácu bránku častejšie a po jednom z útokov štyri minúty pred prestávkou opäť Breška zakončil peknú individuálnu akciu zvnútra šestnástky druhým gólom. VÝSLEDKY: Malajzia - ligový výber Slovenska 0:2 (0:2). Góly: 19. a 41. Breška, ŽK: Štrba, Kráľ, 9000 divákov. SR: Trabalík - Hall, M. Petruš, R. Kráľ, Cifranič - V. Bednár, Z. Štrba (69. M. Pavlík), Jambor, Pančík - Šesták (71. Reiter), Breška. Bosna a Hercegovina - Bahrajn 1:0 (1:0). Víťazi už majú zabezpečený postup medzi najlepšiu štvoricu. 1. Bosna 2 2 0 0 2:0 6

2. Bahraj 2 1 0 1 4:3 3

3. Slovensko 2 1 0 1 2:1 3

4. Malajzia 2 0 0 2 2:6 0