CHF28,814 Sk
CZK1,325 Sk
  Pondelok  28.Januára 2002

Západ víťazne

V stretnutí Hviezd hokejovej extraligy Východ - Západ (7:13), ktoré bolo šiestym pokračovaním súbojov tohto typu a odohralo sa v nedeľu na ZŠ v Piešťanoch, si lepšie počínali hviezdy Západu, keď si víťazstvo zabezpečili už v prvej tretine. Západniari v prvej tretine jednoznačne naznačili, že majú záujem vyrovnať nepriaznivú bilanciu vzájomných exhibičných zápasov na 3:3. V druhej tretine dokázali eliminovať zvýšené úsilie zverencov trénerov Bokroša a Jančušku, udržali nerozhodný stav tohto dejstva 1:1, aby v závere nebezpečnými kontrami drvili sebavedomie súpera. Miroslav Ihnačák sa snažil zaveliť do útoku, keď kontroval za stavu 4:10. Východ - Západ 7:13 (3:6, 1:1, 3:6). Góly: Ihnačák 2, Török 2, Cibuľa, Vozdecký, Sabol - Štefanka 2, Podkonický 2, Hurtaj, Kapuš, Zlocha, Šafárik, Hecl, Sejejs, Fabuš, Pavličko, Kuľha. Stretnutie rozhodovali olympionici Mihálik - Lauff, Hujdušová.