CHF28,719 Sk
CZK1,383 Sk
  Pondelok  7.Októbra 2002

krátko

STOLNÝ TENIS: Muži Mareka Malacky a Mostexu Rača sa počas víkendu predstavili na turnajoch 2. kola Pohára ETTU, kde obsadili tretie miesto a nepostúpili do ďalšej fázy.

VODNÉ PÓLO: Slávia UK Bratislava - Topvar Topoľčany 7:0 (2:0, 0:0, 3:0, 2:0), do semifinále SP postúpila Slávia UK Bratislava a Topvar Topoľčany.

ATLETIKA: Traťovým rekordom 2:10:52 napriek vetru a dažďu ozdobil svoj štart na 6. Kolínskom maratóne kenský vytrvalec Ernest Kipyego. Po Košiciach a Kolíne dominoval Keňan aj 9. ročníku maratónu v Grazi, keď ako prvý dobehol do cieľa Samwel Okemwa v čase 2:17:16.

FUTBAL: Ženy: SR - Slovinsko 6:2 (3:1) v kvalifikácii o postup na ME do 19 rokov. Ďalší zápas: Ukrajina - Bielorusko 9:0 (4:0)

MOTOCYKLE: Slovák Častka obsadil v záverečnom diele seriálu ME cestných motocyklov v španielskej Cartagene 10. miesto.

CYKLISTIKA: Orientačná - majstrovstvá SR - muži (2x2x7,5 km): 1. Banská Bystrica (Šurgan, Haničák) 2:25:33, ženy (2x2x5 km): 1. Maďarsko (Marosziová, Füzyová) 2:35:13, 2. Banská Bystrica (Časnochová, Nováková) 3:22:05.

ŠACH: Deep Fritz (počítač s umelou inteligenciou) - Kramnik (Rus.) 0,5:0,5, 28 ťahov.