CZK1,348 Sk
  Pondelok  4.Novembra 2002

Doma nepríjemná prehra

VKP - Piatra Neamt 1:3 v 1. kole Pohára Cev

Volejbalistom VKP Bratislava sa nevydaril vstup do 1. kola Pohára CEV, keď v sobotu na „domácej“ palubovke v Pezinku prehrali s rumunským Piatra Neamt 1:3 a tento výsledok im pred odvetou, ktorá sa bude hrať o týždeň v Rumunsku, nedáva veľké šance na postup do 2. kola. V prvých dvoch setoch striedali dobré okamihy so zlými a proti obetavo hrajúcemu súperovi ťahali za kratší koniec. V treťom sa zlepšili a podarilo sa im ho uhrať v koncovke a vo štvrtom boli blízko k tajbrejku, keď viedli už 21:17. Žiaľ, opäť prišli chyby a s nimi prehra nielen v sete, ale i v celom zápase. Ivan Husár, tréner VKP: „Veľká škoda, že sa nám zranil Pělucha, on mal byť tým, ktorý to upokojí na podaní. Som rád, že po troch mesiacoch sa uchytil Plichta. Veľmi ma mrzí záver štvrtého setu, ten sme mali vyhrať.“ VKP Bratislava - VCM Piatra Neamt 1:3 (-22, -18, 23, -23). Rozhodovali: Bernstein (Izr.), Fatrdla (SR), 1000 divákov, 110 minút.